Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy mondjam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek, hogy ő lett a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal már elég régóta alakulóban volt a kapcsolatunk, már pár hete ténylegesen is együtt vagyunk, rengeteg ismerősének bemutatott már, a családjának is, én viszont még a legjobb barátnőmön kívül senkinek nem is említettem a dolgot, mivel egy mondjuk úgy "celeb"ről van szó. El tudom képzelni milyen reakciók lennének erre, és ezt amíg lehet szeretném elkerülni.

Viszont a szüleimnek mindenképp el szeretném mondani, de mégis mit fognak szólni? Alapból 10 évvel idősebb nálam, na meg ez, hogy szinte minden nap hallani lehet róla, nem tudom hogyan fogadnák... Hogy vezessem fel a dolgot?

(Légyszi ne kezdjétek el kérdezgetni, hogy kiről van szó, teljesen lényegtelen. És nem Fluor, meg SP meg társai, nem is ez a megasztáros-x faktoros vonal...)


2013. okt. 24. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiről van szó? Mivel foglalkozik?
2013. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fluor? SP? Esetleg megasztáros, x-faktoros?
2013. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hívd át és sztem nem nagyon kell bemutatnod ha minden nap latni:D

Viszont nagyon kivancsi lettem h ki o:D

2013. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ultesd le a szuleidet es kosd hatra a kezuket ... hivd at a baratodat es kezdjetek el szexelni a szulok elott ... eloszor meg legyen a szulok szeme bekotve, hogy elobb hangbol azonositsak be a dolgokat ... majd a katarzis pillanataban vedd le a szemkotojuket.


Egybol tudni fogjak, hogy O a baratod :)


De ugye nem valami x-faktoros SP-s vonal? :D

2013. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a srác alapból normális, rendes, szeret téged, akkor szerintem nincs ezzel semmi gond. Na meg kérdés szüleidnek mi a véleménye róla... Elsőre biztos meglepődnek, de mondom, ha rendes a srác, akkor szerintem nem lesz ezzel gond.

A másik viszont, amit végig kell gondolnod, hogy egy ismert ember mellett, nem tudom mennyire marad meg a magánéleted, mert a bulvár sajnos mindenhova beteszi kezét-lábát ha nem figyelsz, nem vigyázol eléggé.

Én csak bemutatnám, szerintem az arcuk látványa megér mindent! :D De lehet praktikusabb ha előtte beszélgetsz velük, csak úgy mint "az a sztár", hogy meg tudd mi a véleményük. :)

2013. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A bemutatás előtt mindenképp el akarom nekik mondani, de tudom, hogy nem fognak neki örülni. Nem is csodálom mondjuk, én se örülök annyira, hogy ismert ember.

És úgyis csak ezt fogják benne látni, hogy na, híres... ezt lenne jó valahogy kiküszöbölni.

2013. okt. 24. 13:25
 7/15 anonim válasza:
Mit rejtegeted annyira azt a Győzit? Nem értem. Ha nem vagytok rasszisták semmi gond nem lesz.
2013. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha megkérlek küldesz nekem tőle autogrammot?
2013. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy nem friss a kapcsolat, és hogy rendes veled, bemutatott a családjának, tehát valószínűleg komolyan gondolja. Gondolom ha lesznek is előítéleteik, nem fogják megnyúzni az első találkozón. Szerintem ha látják, hogy jól bánik veled, idővel megbarátkoznak a kérdéssel.

Mondjuk szerintem a reakció attól is függ, hogy ez az ember a semmire lett híres, vagy van-e tényleges teljesítmény a sikeressége mögött.

2013. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Először lehet tényleg csak azt fogják látni, hogy híres, de ha jobban megismerik, akkor már őt is fogják, nem csak a nevét.
2013. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!