Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van/volt egy srác, mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt egy srác, mit csináljak? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Régóta beszélünk facen. Egy suliba járunk. 2 év van köztünk. Tetszek neki, és én a múltkor bevallottam neki, hogy szeretem. Erre írt, de röviden annyit, hogy: - Egyenlőre, nem kell nekem kapcsolat! :)


Ez mit jelent? Nem akartam megkérdezni, nem akarom firtatni. Úgy érzem elcsesztem! :/ Tegnap meg írtam neki, hogy felejtsük el egymást stb. erre meg annyit hogy:

- Rosszat mondtam?

Én: -Te nem, csak én.

Ő: nem!!!

én: De, szóval szia!

ő: :/


Kb így nézett ki.xd Most már tuti mindent elcsesztem! :( Kérek normális válaszokat, tudom hogy értelmetlenül írtam, de azt kérdezném, hogy lenne-e esélyem. Meghogy mit csináljak?



2013. okt. 24. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, arra van esélyed, hogy megdugjon. Ez egyértelmű abból, amit leírtál, de többre nem kellenél neki.
2013. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miből gondolod?
2013. okt. 24. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted tőle, hogy ő mit gondol arról amit mondtál, rólad és, hogy szerinte hibát követtél-e el azzal, hogy elmondtad ehelyett a hülye barkochba helyett.
2013. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Félek a választól...Mivel idősebb tőlem, ami szerintem nem baj és szerinte se! Mennyivel érettebb és csinosabb lányok veszik körül!

Amit utólag írtam, lehet hogy most már azt hinni őrült vagyok hogy csak írok neki!

2013. okt. 24. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos, tetszel neki, de nem akar kapcsolatot, nekem ebből annyi jön le (persze tévedhetek), hogy azért egy buliban szívesen elszórakozna veled, akár szexelne is veled.


Szerintem most hagyd, ne keresd. Persze nem azt mondom, hogy ne vegyél róla tudomást, ha találkoztok köszönj neki, elegyedj vele szóba, de direkt módon ne keresd a társaságát. Legyél egy kicsit "elérhetetlen" is :) Meglátjuk mit lép erre. Lehet keresni fog magától, ha mondjuk megérzi a hiányodat, de még ekkor se lesz biztos, hogy kapcsolatot is akarni fog.

2013. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet, nem tudta kezelni a helyzetet? Nem tudom!:/


Köszi a válaszokat...amúgy arra gondoltam nem írok neki meg semmi! :)

2013. okt. 24. 15:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Van esélyed.
2013. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Monmdtam már neked egy párszor hogy hagyd azt a fiut,és várj még egy kicsit a pasizással! :)

2013. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ócskaság vagy! Most azért mert kiöntötted neki a szíved és visszautasított, utána meg csak lerázod?
2013. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ő nem mond semmi konkrétat
2013. okt. 24. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!