Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszene, ha a párod cigizne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene, ha a párod cigizne? Miért kérdezgeti a barátom folyton?

Figyelt kérdés

Mostanában többször is megkérdezte, hogy örülnék, ha cigizne?Meg hogy mit szólnék. És jön azzal,hogy biztos jó lenne akkor vele csókolózni stb. Erre mondtam, hogy nem, és látszott rajtam, hogy nagyon nem bírom. Aztán azzal a kérdéssel jött, hogy miért, nem lehet szeretni egy cigiző embert?Az apukája ne szeresse a feleségét, mert cigizik?


Erre már nem tudtam mit mondjak.

Azt mondja, hogy úgy is megfogja majd próbálni.

Engem leginkább a páromban még a kapcsolat elején is az fogott meg, hogy olyan jófiús viselkedése van, nem cigizett soha, nagyon jó tanuló, kedves, tisztelettudó tehát nem olyan mint a mostani vele egykoriak. Erre jön ez, és nem tudom mit szóljak hozzá ilyenkor,és miért változott meg.Vélemények?17 évesek vagyunk.


2013. okt. 24. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A párod egy idióta.
2013. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

érdekes dolog én 17évesen megtudom állni h ne b*sszam el vele a tüdőmet , ne tegyem tönkre az egészségemet

lehet h a suliba a haverjai tehát a környezete van rá ilyen hatással

2013. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, sokszor mondta, hogy mikor a haverjaival megy el valahova mindig kínálják, de eddig nem próbálta soha.

Ezt nagyon tiszteltem benne, hogy ilyen, viszont amiket mostanában mond...

Viszont az elektromosat már többször is használta.

Én nem tudnék vele maradni, ha elkezdene cigizni.Ezt ha így megmondanám lehet megharagudna...szerintetek?

2013. okt. 24. 15:38
 4/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki h dobnád ,hogy ha már te nem cigizel had legyen már ennyi elvárásod hogy a párod se bűzlik tőle
2013. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha valaki szivarozik :)
2013. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mondd meg neki, hogy ma a cigizés kulturáltabb környezetben már csak elfogadottnak sem számít, tehát ha nem akar égő lenni, ne kezdje el. Csak lumpenek közt menő.


Mondom ezt úgy, hogy 16 éves korom óta, már 20 éve kocadohányos vagyok. Egyre kevesebb helyen lehet, ahol lehet ott is egyre inkább csúnyán néznek a dohányosokra, jogosan.

2013. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez is meg az exem is cigizett, sose csináltam belőle gondot, mert nem zavar..
2013. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért de rossz érzésem van ezzel kapcsolatban :( Zavarna engem nagyon. Talán azért mert így már olyan 'rosszfiús 'beütése lenne, amit nagyon nem bírok.
2013. okt. 24. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kiherélném a páromat, ha elkezdene cigizni. Anno volt részem cigis csókban...

Egy hamutálnak kevésbé van hamu szaga, mint akkor az illetőé.

Gusztustalan, utálom a cigit.

Bár szerencsére nem cigizik, és nem is fog, mivel anno asztmás volt.

2013. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasikád már most cigizik titokban a haverjaival, ez biztos és ezért kérdezget ilyesmiket, felvezetésként, mert tudja, hogy egyszer úgyis észreveszed. A te döntésed, elfogadod-e a dohányos pasit, de tudd, hogy rettentő büdös lesz néha vele a csók. Én dohányoztam, de abbahagytam és azóta én is extrán érzem valakin, ha dohányzott. Úgy tudnám elfogadni a dohányzást, ha a barátom minden egyes cigi után kezet, szájat mosna és nem dohányozna zárt térben, mert úgy mindenébe beissza magát a cigiszag.
2013. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!