Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok.8éve élek együtt a barátommal. miden ok volt 7 évig...mind ketten otthon dolgozunk vállalkozásunk van, de én másod állást vállaltam,és elég sokat nem voltam otthon...fél éve dolgoztam mikor kiderült ,hogy a párom megcsalt.., de én meg bocsátottam neki és megpróbáltam tovább lépni...majd az utóbbi időben , sokat gyanakodtam ara hogy camsexel..nyomoztam utána, és sok jele ara utalt hogy camsexel..mondtam neki hogy nem zavar ,csak ne titkolja ..titkolta, továbbra is és csak nyomozásokból derült ki hogy camsexel..majd párnapja besokaltam, és leülltem vele beszélgetni ,hogy mért teszi? hogy szüksége van.-e rám? nem erősége a beszélgetés...egész este kértem mondja el ha valami baj van... és nagy nehezen kinyögte ,hogy már nem szeret velem sexelni...,szeretkezni..azt mondja szerett és nem akkarja hogy elköltözzek...


nem tudom ,mit tegyek!? miben hibáztam én ...én mindig kifejezzem az érzelmeim..ő alig...nem vagyok biztos abba hogy velem akkar .-e tovább él ni...a sex tartana minket össze??? mindent meg teszek az ágyba .. azt meg nem viselném el ha nyitottkapcsolatba élnénk... mit tegyek hogy kezeljem ezt az egészet?


2009. nov. 12. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szemét dolgokat művel veled, miért hagyod neki???

8 év ide 8 év oda ez már nem megy nektek, csak a megszokás részéről az h hozzád megy haza. Folyamatosan csal!! Mit akarsz még ezek után tőle?? Legyen méltóságod, és hagyd ott. Hosszútávon hidd el ez a legjobb megoldás.

2009. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor nem számít az idő, tényleg komolyan gondoltad a kérdést?egyértelmű a válasz
2009. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lapát!! de komolyan! találsz majd normális pasit,aki szeret és megbecsül
2009. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!