Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A barátommal egy héttel múltunk 1hónaposak.(Előtte már jártunk kétszer,de mivel sosem tudtuk elfelejteni egymást,mindig újrakezdtük.)

Most pénteken részegen "megcsalt" egy csajjal.(Kézenfogva jöttek,puszi,ölelés.Csók és szájrapuszi nem volt..)

Nekem ezt ő nem mondta el,a haverjától kellett megtudnom,mondjuk úgy,hogy ő is ott volt,de ha a haverja nem mondja el,még most se tudnám.Azután egy bocsánatkérést sem mondott.Semmit.Azt mondta:mivel megtörtént,már mást úgysem tud tenni ellene,hiába kér bocsánatot.És még neki állt nekem ott flegmázni,mintha neki lenne igaza..

Tudom,hogy szeret,és én is szeretem őt,bármit megtennék érte.De magamat is ismerem,és tudom,hogy én egy ilyet nem tudok megbocsátani soha.Ha most nem szakítok vele,az lesz a baj,hogy már nem vagyok olyan boldog,mint régen,és én is érzem,hogy ez sehogy sem működne,mert nem tudnék egy ilyenen csak úgy túllépni.Ráadásul ha egyszer megtörtént,másodszor is meg fog..

De ha szakítok vele,abba belehalok.Így is már fél évet kellett várnunk,hogy összejöjjünk,nem akarom eldobni magamtól,hiszen tudom,hogy ő is szeret,és én is őt,és részeg volt,nem tudatosan történt.

Mégis mit tehetnék?Egész éjszaka sírtam,nem tudok logikusan gondolkodni.Kérlek segítsetek!:|


2011. okt. 30. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szeretne, nem más lányokat ölelgetne...
2011. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de részeg volt..
2011. okt. 30. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanmár... biztos nem szeret, képes volt ránézni, hozzászólni egy másik lányhoz... azért a megcsalás egyrészt vagy csóktól kezdődik, vagy érzelmi alapon, ha beleszeret másba, de megfogja valakinek a kezét és megöleli? ne reagáld túl... nem kellemes dolog a féltékenység, leginkább neked, szokj le róla, a saját jókedved érdekében. majd ha lesz rá okod, akkor idegeskedj
2011. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amazing ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy részegen történt és nem volt tudatos.

Aki részeg annak oldódnak a gátlásai és azt csinál amit józanul nem tenne meg, de vágyik rá.

Nekem is van bnőm, meló után összeültünk a melótársakkal 3 fiú(velem együtt) és 3 lány.

Full részegek voltunk mégsem ölelkeztünk, és nem is fogtuk egymás kezét, sem semmi olyat nem csináltunk amit nem szabad egy kapcsolatban élő embernek.

Ilyen pasit akarsz?

Nekem ilyen volt az egyik barátnőm, de meg is bántam, hogy akár 1x is megbocsátottam neki.

Hagyd ott, ha szeretne nem csinálta volna meg.

Lesz jobb pasi is az életedben.

19/F

2011. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!