Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippek 6 hónap után, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek 6 hónap után, hogy meglepjem a hónap fordulónkon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? Hány éves? Sok az infóóóó.... :)
2011. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj valami ojasmit neki ,hogy boldog 6 honapi honapfordulot! :)
2011. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia:D hát ha lány vagy, akkor ajánlanám, hogy vess be vmi szexi fehérneműt, esetleg gyertyák...és mehet a menet:D

ha fiú vagy, akkor szerintem most különösen figyelj oda rá, menjetek el olyan helyekre, ahová nem sokszor jártok(étterem..stb) legyél vele nagyon udvarias, tudod, mint a filmekben:D

2011. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most télen? A lehető legjobb döntés egy esti fürdőzés valami melegvizü uszodába, vagy egy olyan helyen ahol lehet kinnt is fürdeni mert van olyan meleg a víz.(nálunk pl van ilyen de egy sima termál is megteszi), aztán valami vacsi, nem kell drága helyre, de ne is a hamburgereshez. És mikor hazaérsz lepd meg az ágyán valami aprósággal. Bármivel, egy kis plüssmacival valami felirattal...akármivel, csak hogy tudja hogy tőled van és mindig arra a napra emlékeztesse, amikor boldog volt veled;) én tuti ezt tenném:D
2011. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat!! Elfelejtettem!

18/F

Köszönöm az eddigieket!!!

2011. nov. 1. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Hónap forduló? LOL


NE GYEREKESKEDJ MÁR!


18 éves szamár!

2011. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mégcsak most volt a második hónapfordulóm, mégis mindegyiken megleptem valamivel a barátnőmet. Miért lenne gyerekes??? Figyelmes kedves dolog, ami egy jó program is lehet, annál több emlék, és több közös nevetés. A legjobb a kapcsolatba, ezek. Ja és én 20vagyok! Tartsd csak meg ne hallgass az utolsóra ;) hajrá
2011. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 steam77 válasza:
Mikor mi 6hónapja voltunk együtt a barátnőmmel,írtam neki egy verset és ő is írt nekem,nagyon jól esett mindkettőnknek,pedig csak egy apróság,és mi is 18körül voltunk akkor :)
2011. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6/8

Lehet szamár vagyok, de én így érzem jól magam... amúgy meg ha ne mtetszik a kérdés, minek válaszolsz??? Nem azt kérdeztem, kinek mi a véleménye erről, hanem azt hogy vannak e tippjei!!!

Itt főt tmeg a dolog...szövegértés!!!!!

7/8 8/8 Nektek is köszönöm!!! Ez a vers téma tetszik...és jó ötletet adtatok!!! Köszönöm!!

2011. nov. 3. 11:06
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsánat...15.56-nak szólt..elírtam!!!
2011. nov. 3. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!