Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, őszintén! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a barátnőtök mentálisan beteg?

Figyelt kérdés

Egészen konkrétan bipoláris zavaros. És ha olyan furcsaságai vannak, hogy pl. teljesen hétköznapi dolognak örül vagy találja viccesnek, máskor meg ok nélkül szomorú vagy ideges? Ez nagyon ijesztő?

Kort is írjatok!


2013. okt. 20. 20:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ijesztő, inkább mentálisan megterhelő, de ha nagyon szeretem a lányt, mellette maradok, amíg nem megy az én személyiségem rovására is az állapota.

24

2013. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Intoxcation ***** válasza:
0%

kútba dobnám


8/F

2013. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen eléggé ijesztő, bár a rokonságok jó része mentálisan beteg, szóval annyira nem érne váratlanul.
2013. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Na basszus ezek a tünetek rám is igazak... Csak eddig nem tudtam,hogy beteg vagyok. Köszi az infót... :/
2013. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem ijesztő.
2013. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ilyen csajjal jartam. Megromlott a kapcsolatunk es szakitottunk.
2013. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
kútba dobnám - hát ez tetszett XDDDD
2013. okt. 20. 20:08
 8/21 anonim ***** válasza:

ugyan az igaz a kapcsolatra, mintha nem lenne mentális betegsége, csak más tolerálandó furcsasága lenne, ami mindenkinek van ... ha szereted, tarts ki mellette, segíts neki ha kell, könnyítsd meg az életét , ha nem szereted, hagyd ott, de ne ezért, hanem azért, mert nem érdemes olyanra sok időt áldozni akit nem szeretsz.


22/f

2013. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Attól biztos nem szakítanék vele, ha csak mondjuk 1-2 év után mondja meg.Csak egy személyes dolog.

Viszont azt nem tudom hogy idővel nem e őrölne fel a dolog. Viszont ezek a tünetek, amiket te írtál számomra egyáltalán nem ijesztő, sőt egy kicsit szeretem a "dilis" csajokat. Ne vedd magadra nem azt mondom, hogy dili vagy hanem úgy értem, hogy az elvarázsolt csajokat, akik nem a tucatlányok táborát gyarapítják.

2013. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ja, és 23 f
2013. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!