Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagyja valaha a barátnőjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagyja valaha a barátnőjét, ha eddig nem tette? Meddig várjak?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja van "viszonyom" (utálatos egy szó) egy munkatársammal, akinek 4 éves kapcsolata van, nem valami fényes, úgy tűnik. Első pillantásra egyértelmű volt, hogy valami történni fog. Én mostanra totál beleszerettem, nyilvánvalóan ő is érez valamit irántam, de még mindig együtt vannak. Pedig még akkor is hozzám jön, ha összevesznek (lehet, hogy miattam)... Meddig várjak? 4 év alatt sosem csalta meg rajtam kívül. Néha úgy megszállna a kisördög, hogy lebuktassam, de képtelen lennék ártani neki (na meg magamnak, azután tuti eláshatnám magam örökre).
2013. okt. 24. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
pukiztam
2013. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
100%

szia, szeretlek imádlak, de ez így nem frankó.

az én kis életemből még rád szánok 1 hónapot, várok rád, hogy eldöntsd mit akarsz.

1 hónap múlva itt fogok ülni ebben és ebben a kávézóban, ennél és ennél az asztalnál. ha jössz, oké ha nem, nem.

és ez idő alatt, nincs dugás, találka, sms, telefon akármi. ha ő akar, majd keres. munkatárs hát jó, biztos nincs hozzád kötve gumipókkal, hogy ne tudd leszarni őt.

a semmitől nem fog változni, ultimátumot kell neki adnod.

2013. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha nem engem választ? Abba belehalok. Azon kívül a munkahelyünkön kb. lehetetlen teljesen leszarni egymást, muszáj beszélnünk és összedolgozunk néha (nem csak vele).
2013. okt. 24. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a probléma, hogy így gondolkodsz, hogy abba belehalsz, ha nem Téged választ.

Pillanatnyilag biztos nagyon fájna, de idővel elmúlna, és találnál valakit, aki normális Hozzád.

Ez így mennyivel jobb, hogy másodhegedűs vagy a barátnője mellett, akivel 4 éve együtt van?

Ha nem hajlandó ott hagyni őt Érted, akkor szerintem nem hogy ne halj bele, hanem örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

2013. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h nem jó a kapcsolata, lehet h el is hagyja a barátnőjét 4 év után, DE.... jusson eszedbe az is h lehet h nem érted hagyta el, hanem csak azért mert megvan az új (jelen esetben Te)és ha Őt elhagyja egy másik nőért nincs kizárva, hogy veled is ezt teszi majd ......

Korrektnek tartod az olyan embert, aki megcsalja a párját és úgy keres nőt magának h nem zárja le előtte a kapcsolatát? Ha veled megcsalta biztos lennél abban h téged ne fog megcsalni mással?


N

2013. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Asszem bejátszom, hogy nincs szex amíg nem dönt. De mit mondjak neki, és hogy maradjak erős?
2013. nov. 1. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyél elérhetetlenebb, ne azt sugalld, hogy mindenáron akarod őt.

Nézd jobban levegőnek, mutasd Magad erősnek. :)

2013. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!