Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogja valaha hagyni a barátnőjét? Vagy csak átvert?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel mindig együtt utaztam buszon és egyfolytában szemeztünk. Elég hosszú ideig ment ez, de sosem jött oda hozzám beszélgetni, viszont én egyik haveromtól megtudtam a nevét, és rá is írtam fbon. A beszélgetés nehezen indult, kicsit távolságtartó volt, de könnyen beadta a derekát, és erős flörtökbe bonyolódtunk. Pár hét múlva, elhívott találkozni. Nagyon jól elvoltunk, sokat nevettünk, alig akartam hazajönni olyan jól éreztem vele magam. Utána is sokat chateltünk, és egy héten belül megbeszéltünk egy ujjabb talit. Na az a találkozó végül nem valósult meg, mivel rám írt az egyik haverja, hogy nem érti mit akarok a sráctól de nagyon gyorsan szálljak le róla mivel 2 éve van barátnője, és szeretik egymást. Ezután alaposan elbeszélgettem a pasival de csak annyit tudott mondani, hogy nem boldog a párkapcsolatában, jól érzi magát velem és hogy ők már csak megszokásból vannak együtt, de hogy nekem miért nem szólt erről arra nemtudott válaszolni. Azt is mondta, hogy minnél hamarabb kilép a kapcsolatából és akkor majd szeretne jobban megismerni. Ez egy hete volt, azóta sem lépett semmit, de folyton rámirogat. Szerintetek érdemes várnom, hogy szakítsanak? Vagy én csak 'tartalék' vagyok a számára? Ti mit gondoltok?

17L, 21F


2013. jan. 20. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen csak több vasat akar tartani a tűzben.
2013. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
dugni akar csak
2013. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem érdemes várnod, és te is hasonló cipőben járhatsz majd könnyen, mint a barátnője, az első adandó veszekedés után...
2013. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"mivel rám írt az egyik haverja,"


Ez nem a haverja volt a tagnak, hanem a nője, csak egy jellemgyenge előadással próbált vissza tartani:DD


Ezek szerint a srácnak sem vagy közömbös,és dobbantani akar a csajtól, amit tud is a csaj.

2013. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tuti a nője írkált, ami igen érdekes.. :D én a helyében dobtam vna, ha mát így kikacsintgat... és neked is jól meg kéne gondolnod, hogy akarsz-e ezek után valamit tőle.
2013. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem is csak átvert (vagy átver még mindig). Hasonlóképp jártam, csakhogy nálam kizárólag a pasi indított, és próbálkozott... ugyanezt mondta: "nem boldog a párkapcsolatában".

Ha az illető nem boldog a kapcsolatában, akkor lerendezi, ha létezel, ha nem. És ha meg is történik... tényleg, mi a garancia arra, hogy nem csinálja majd ezt veled is hónapok/évek múltán? Ritka az ehhez hasonló esetek közül, amikor a dolog happy enddel végződik.

2013. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha.. Igazán dobniakarta volna a csajt akkor már régen meg tette, volna téged csak bolondít hogy.. Majd elhagyja a csajt
2013. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondanam neki, hogy ha majd esetleg egyszer egyedulallo lesz akkor keressen, addig meg megis mit akar..
2013. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jol gondold meg mert én nagyon pórul jártam. 2 éve megismertem egy srácot. Kezdetben minden rendben volt nagyon aranyos volt egybol megtetszett külsőleg belsőleg. Tudtam hogy van bnője de ennek ellenére engedtem a kísértésnek. Igért minden jot es szépet mondta hogy nem szereti a nőjét el fogja hagyni. Én buta meg elhittem neki. Lefekudtem vele találkoztunk sokszor mindig csak igért és ígért majd egyik nap bejott a munkahelyemre a csaja és megláttam hogy terhes. Utana még találkoztam pàrszor a pasival megmondtam neki a magamét. Még sajnos azóta egyszer engedtem neki utoljàra nem tudtam mit tenni szerettem őt. Szàmtalanszor bocsánatot kért és azota is igérget de mar nem dőlök be neki ugyanis a masodik gyereket varja a csaj. Tudom hogy nem fogja elhagyni soha lehet hogy nem boldog de lepni se akar és màr nem is akarom, mert nagyon sokat hazudott és különben se hagyja el a csalàdjàt.
2013. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hányszor beleestem ebbe a csapdába..... :) "Már csak megszokásból vagyunk együtt, nem vagyok vele boldog, úgyis elhagyom"... Na persze.. :)

Meg kell várni míg tényleg kidobja a csajt, na majd aztán mehet csak a dolog. Ez így nem frankó!

21/L

2013. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!