Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan utasítsak vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak vissza egy fiút úgy hogy megértse engem mint pasi nem érdekel de ne utáljon meg és haverok tudjunk maradni?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk de még csak kb 3 hete beszélgetünk és jófej és nagyon bírom de csak mint barátot de most elhívott randizni. És a kérdés, hogy hogyan utasítsam vissza finoman úgy hogy utána is barátok maradhassunk.

2013. okt. 24. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az örök klasszikus: "Legyünk inkább barátok."
2013. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Ha valakinek bejössz, de neked nem kell, akkor utána ne akarj a haverja maradni! Nem fair. Ilyen esetben javallott eltávolodni! Ne bántsd a szerencsétlent! :D
2013. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem több ilyen esetem volt már, családos férfi barátaimmal is.

Ha nem akartam tőlük semmit, akkor inkább dumáltattam, vagy én dumáltam neki sokat mindig frappáns témákról. Ezek általában lekötik őket. Ugyanakkor annyit azért mindig megengedtem, hogy megöleljen, én is őt, adjon egy-egy puszit az arcomra, simogassa a hátamat, ebben nincs semmi és jól esik. Amikor pedig beülünk valahova, hol ő fizet, hol én, vagy külön-külön. Nem engedem, hogy mindig csak ő.

2013. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Moszuke ***** válasza:
mért akarnak a lányok mindig mindent finoman megoldani? a férfiak abból nem értenek.. évekig fog reménykedni ha most nem vagy határozott... és elhiheted, hogy attól még lehettek barátok a jövőben..
2013. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es igazad van: Azt elfelejtettem mondani, hogy már többször mondtam 1-2 családos pasi barátomnak, hogy én családossal soha. Máson alapul a baráti kapcsolatunk lassan 10 éve.
2013. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Udvariasan. Ha azért is megharagszik, a barátságáért sem kár.
2013. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Moszuke: nem is értem a kérséed. persze hogy finoman akarjuk megoldani és nem bunkó paraszt módjára.

szerintem ha neked tetszik egy lány de te neki nem akkor lehet hogy jobban esik ha finoman utasít vissza és nem a képedbe vágja hogy: menj a p*csába nem éredekelsz nem érted..

2013. okt. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!