Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás most?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de a barátom allergiás rá, ha netezek. Talán féltékeny,és fél hogy fiúkkal beszélgetek, pedig egy fiú barátom sincs, és mondtam neki, hogy nem is fogok.

Mégis mikor fent lát facebookon mindig kérdi, hogy kivel beszélek épp, vagy ha nem tudok válaszolni azonnal arra amit írt, már rögtön mondja, hogy mennyire el vagyok foglalva, vajon mit csinálok.

Meg tett egy megjegyzést, mikor délután felnéztem, hogy biztos egész nap itt lógtam. Közben ő sokkal többet netezik, amikor csak tud játszik.

Nagyon mérges lettem erre,hogy ennyit kötözködik miatta és szemrehányóan beszél, hogy idegesen csúnyán visszaírtam neki, mikor megint kérdezte, hogy miért nem írok azonnal vissza(1 percen belül)

Tényleg csúnya volt, én nem gyakran beszélek úgy.És szerintem kis mosolyszünet lett, de én lennék a hibás miatta?:/


2013. okt. 24. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
mindketten azok vagytok.
2013. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen te vagy a hibás.Mi a francért nem állítod be ki mit láthat.
2013. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A srác egy rinyagép. Állítsd le, vagy hagyd ott. Szerintem csak gyerekek vagytok még. Nem vagy hibás, csak nem tudjátok megérteni egymást. Nem ártana rendesen kommunikálni, érvelni...
2013. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 egytüneményvagyok ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás. A barátod a tulajdonának tekint. Érzelmileg fejletlen az intelligenciája, ennyi az egész.
2013. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előző kettőnek, annyit viszont hozzátennék, hogy a barátod túlzottan féltékeny, és elnyom.
2013. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévővel. Mindig 2 emberen múlik.:)Nem szép hogy nem bízik meg benned de az se volt szép ahogyan te kezelted.
2013. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De annyiszor letárgyaltuk ezt a dolgot, hogy megszámolni sem tudnám.

Nagyon sokat beszéltünk róla, mondtam neki nyugodjon meg, mert nem beszélgetek fiúkkal ott, sőt, a jelszavam is leadom, hogy megnézze, csak bízzon bennem.Erre fel folyton ezt követi el, kihozott a sodromból most.

2013. okt. 24. 20:35
 8/10 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk egyébként. 2.hogy érted ezt? Miért nem állítom be,hogy ne lássa mikor vagyon online?
2013. okt. 24. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Néha muszáj, ha valaki nem ért a szép szóból.
2013. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez azért elég kemény. Akkor sem lenne hozzá sok köze, ha fiúkkal beszélgetnél, amíg nem olyan dolgokon témázgattok. Én is féltékeny típus vagyok, de ez még nekem is sok. Nagyon sok. Ebből később nagyobb problémák lehetnek, szóval vagy beszéld meg vele, hogy vegyen vissza, vagy hagyd ott még most.
2013. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!