Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás, nekem kellett volna felhozni a nyaralás témát?

Figyelt kérdés

Tudni kell a páromról, hogy pályakezdő és munkanélküli. Egyedül él, az anyja támogatja havi 50.000 ft-tal.

Sokszor felhozta, hogy menjünk le strandra, Velencei-tóra úgy, hogy reggel megyünk, este jövünk.. De nekem ehhez semmi kedvem, mert kevés az önbizalmam és félek fürdőruhában lenni ... Szóval nem mentünk strandra.


Tegnap mondta, hogy a testvéreivel lemennek 1 éjszakára a Balatonra. Teljesen kiakadtam, hogy velük megy, velem pedig eszébe sem jutott a nyaralás, az, hogy ott is aludjunk.. Abban pedig benne lettem volna. Csak annyit mondott mindig, hogy reggel megyünk, este jövünk..


Ő azt hitte, hogy nekem ahhoz sem lenne kedvem, meg amúgy is, neki mindegy, hogy ott alszunk-e és stb ...

Én meg minek hoztam volna fel a témát, mikor tudom, hogy ez neki drága?? Csak hogy mondta, hogy hozzányúlt a tandíjas pénzéhez, és majd az anyja kipótolja, mert nem tud megélni 50.000 ft-ból ...


Szóval most ott tartunk, hogy nem mentünk el nyaralni, se vízparthoz, egész nyáron a betonrengetegben voltunk. Viszont a tesóival meg megy.. Arra meg már nincs pénze, hogy velem is menjen...


Nekem ez elég sz*rul esik..


2013. aug. 14. 22:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja és nem csak azért nem mentünk strandra meg Velencei-tóra, mert kevés az önbizalmam, hanem nekem ahhoz semmi kedvem, hogy a Palatinuson áztassuk magunkat egész nap. Csak strandolásról beszélt, ha egyszer kiejtette volna a nyaralás szót, akkor mentünk volna..

Nekem a nyaralásban nem a fürdés a lényeg, hanem pl a városnézés, sétálgatás, és még sorolhatnám.. Persze fürdés is, de nem egész nap.

2013. aug. 14. 22:11
 2/13 anonim ***** válasza:

Jó, gondolatolvasó ne legyen már szegény gyerek?


Ez az 50.000-es téma meg olyan, mintha csak azért írtad volna bele, hogy leírd előttünk a barátod.

2013. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve együtt vagyunk, semmi nyaralás nem volt még.. :(
2013. aug. 14. 22:12
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem leírni akartam, de szerintem fontos, hogy alig van pénze. Akkor ha tudom, hogy spórol ahol tud, miért kellett volna felhoznom a nyaralást?

Nem tudtam, hogy hozzányúl a tandíjas pénzéhez...

2013. aug. 14. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Te vagy a hibás.

Már nem azért, de miből gondoltad, hogy ő gondolatolvasó módjára kitalálja, az önbizaolhiányod csak úgy elrepül a semmibe, ha ott is töltitek az éjszakát, nem csak reggeltől estig vagytok ott?

Amúgy meg, nem hiszem, hogy csúnyább lenne a tested néhány olyan nőstényállatétól, akiket én a strandon láttam, szóval... Igazán butaság volt ezt kihagynotok. És igen, a te butaságod.


Mellesleg, ha zavar valami a külsődön (pl kis úszógumi), akkor tudsz ellene tenni- egészséges táplálkozással és némi testmozgással. 100%, hogy nőne tőle az önbizalmad...

2013. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De nem érted? Minek hoztam volna fel, ha konzervkaján él, mert ennyire spórol? Havi 50.000 ft az rohadt nagy semmi, nemhogy még nyaralás!!


Én eddig ezt hittem, hogy ő CSAK ÉS KIZÁRÓLAG abból a pénzből él, ezért nem hoztam szóba.

Ha meg nem nyúlna hozzá a pénzéhez, biztos rossz lett volna neki, hogy én mennék nyaralni, de neki nincs miből ...


Ennyi erővel én sem vagyok gondolatolvasó, hogy tudjam, hogy hozzányúl ahhoz a pénzhez!

2013. aug. 14. 22:15
 7/13 A kérdező kommentje:

Meg mindig mondta, hogy ő semmit sem tud félretenni, mert alig marad hó végére pénze és még sorolhatnám.

Meg hogy mennyire ciki volt kérni az anyjától, ha pár nappal hamarabb fogyott el az 50 ezer...


Most ezek után ki hozná szóba a nyaralást?..

2013. aug. 14. 22:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Pl mikor megemlítette az egynapos kiruccanást, mondhattad volna, hogy úgy esetleg, ha egy éjszakát is ott töltetek, már ha ezt meg tudja valahogy oldani, mert te szeretnél nyaralni menni ilyenformán...

Legfeljebb nemet mond, de attól még igenis megemlíthetted volna neki...

Mindegy, veszett fejsze nyele, jövő nyáron már okosabb leszel :)

Amúgy, most is elmehetsz a tesóival együtt is... :)

2013. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De hol töltöttünk volna egy éjszakát?:S Strandról meg Velencei-tóról volt szó.. Balaton nem is került szóba.. Az hittem, az nagyon drága neki 1 napra is..


Eddig tényleg abban a hitben voltam, hogy neki erre nincs pénze egyszerűen, erre benyögi, hogy lemegy a tesóival, ráadásul ott is alszanak.. Hát baromira meglepődtem..


Nem mehetek, mert ez ilyen pasis nyaralás..

2013. aug. 14. 22:23
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Akkor hisztizz, hogy ez nem fair, mert viszont neked ezt nem ajánlotta fel, és hogy vagy visz magával most, vagy valahogy megoldja, hogy ami még fennmaradt a nyárból, azidő alatt elmegy veled is valahova.

2 éve jártok, nem igaz, hogy én könnyebben kiharcolnám ezt magamnak, aki nem is ismerem, mint te :D

2013. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!