Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelentenek nektek az volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek nektek az volt pasijaitok?

Figyelt kérdés
na jo segítséget kérek, van egy barátnőm 1 és fél éve járunk, folyton beszélget az exével, az ex-e állítólak nem bánt vele jól, de szerette őt, viszont állítólag a báratnőm nem volt szerelmes belé, de belém az, viszot ha ossze is vesznek nem tudnak sokáig haragban lenni, és a barátnőm beismerte h jelent neki vmit a közös emlékek miatt állítólag... nekem első kapcsolatom van ilyen?? mit jelentenek az exek?
2013. okt. 24. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmit, szerencsére nem is látom őket, és nem is beszélek velük.
2013. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én eggyel vagyok jóba, mégsem beszélünk, csak kocsiból intünk egymásnak mosolyogva. többivel inkább harag. közös emlékek az oké, de vége annak az időnek hogy erről kéne beszélni. a barátnődnek szerintem nem kéne az exével beszélgetnie.

ez az összeveszünk-kibékülünk dolog meg főleg nem jelent jót

2013. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mit tudok tenni h rájöjjek jelent őt szereti e még? ha megbeszélni nem lehet mert ecseteli h csak engem szeret?
2013. okt. 24. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet barátság de csak okyannal akibvel nem feküdt le. Pl akivel én lefeküdtem exem őt utálom, mégis van egy kis vonzódás, viszont nem szerettem, egyszerűen hhozzábilincseltem magam a szexszel
2013. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik, és milyen volt a kapcsolatunk. Van olyan, aki egyáltalán nem érdekel és nem is tartjuk a kapcsolatot, van olyan, akivel ha találkozok vagy hébe-hóba felhív, akkor elbeszélgetünk, de pl a legutóbbi exem a mai napig is a legeslegjobb barátom. Ettől függetlenül már semmilyen szexuális vagy szerelmi dolog nincs közöttünk, pedig mindketten megtehetnénk, mert nincs párunk. Minden nap beszélünk, van, hogy órákat, mindent tudunk egymásról, de mégsem érzünk késztetést még egy csókra sem...


24/L

2013. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én senkivel nem tartom a kapcsolatot, akivel jártam. Magyarul nem jelentenek nekem semmit. Egyik se volt békés elválás.


1 pasi van az életemben akivel 1 éjszakát töltöttem együtt. 6x szexeltünk. Előtte is barátok voltunk, és azóta is:) pedig 5 év telt el. Nekem ő az egyetlen ilyen. Viszont nem jártunk együtt soha. Meg is öltük volna egymást:D


A férjem tud róla, és azt is hogy sose voltak érzelmek ezzel a pasival. Bízik bennem, és elfogadja, hogy tartjuk a kapcsolatot.


Szerintem még érez valamit az ex iránt a barátnőd, különben nem így viselkedne. Nekem minden esetre gyanús...


Beszéld meg vele. Ha meg látványosan nem is akar róla beszélni, akkor meg lehet hogy nem kéne vele maradnod.


27/N

2013. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!