Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! A ti szótáratokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A ti szótáratokban ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom "dekódolni" a barátom válaszait.


Megkérdezem tőle, hogy mikor találkozunk. A válasz: Ha tudok, megyek. Konkrét időpontot még soha nem mondott.


Egyszer kérdeztem tőle, hogy majd össze akar-e költözni velem. A válasz: Azon vagyok. Ez jó fél évvel ezelőtt volt.


Azt mondom neki, hogy hiányzol. Erre a válasz: Azt hiszed nekem nem?! Valahogy a Te is nekem válasznak jobban örültem volna.


Úgyhogy nem igazán tudom, hányadán állok vele. Lefordítanátok?


2012. szept. 24. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezek kitérő válaszok
2012. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
= passz
2012. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

-Ha tudok megyek. - Dolgom van, fontos vagy nekem ezért megpróbálok sietni.

-Azon vagyok.- Igyekszem, de nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretném, légy türelmes drágám.

-Azt hiszed nekem nem?!- Te is nagyon hiányzol, de minél többször írod, annál rosszabb..

2012. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az 1.-höz hasonló választ én olyan barátnőimnél adtam, akik hisztérikus rohamot kaptak, ha nem jött össze egy-egy találka. Akkor pedig jobb már nem mondani semmi konkrétumot, azon nem lehet megsértődni.


A többi az tényleg klasszikus kitérő válasz.

2012. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Félvállról vesz.

Nem akar elidegeníteni,de ha akarja rendelkezésre állsz.

Nagyon kényelmes hozzáállás.... már mint neki.

Te meg tűrj, és állj készen ha az Úr szólít.

2012. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ASOT ***** válasza:

a 3. válaszoló a pozitív lehetőségét írta le a válaszoknak de ennek van negatív oldala is :)


Ha tudok megyek --> nincs sok kedvem de majd még meglátom lesz e

össze akar e költözni - azon vagyok...--> pfff már összeköltözés pff ehhez még semmi kedvem, mit mondjak neki?? najó valamit mondok nehogy azt higgye h soha

Hiányzol..azt hiszed nekem nem??--> úú basszus most lehet azt hiszi h engem nem is érdekel?? najó mit mondja mit mondjak, áá ezaz rákérdezek hátha így hárítani is tudok...

2012. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Golan Trevize ***** válasza:
lehet, hogy csak alapból ilyen flegma a stílusa.
2012. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy hány évesek vagytok. Pl. ha egy 20 éves pár esetén mondja a férfi az összeköltözésre, hogy ezen van, az nyilván vicc. Ha viszont évek óta vagytok együtt és már nem tinik vagytok, akkor ez hányaveti válasz, inkább mondaná azt, hogy nem biztos abban, hogy jól sülne el vagy nincs rá felkészülve. Az első válasz úgyszintén hányavetiségre utal.
2012. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, mindenkinél mást jelent.
2012. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


De egy kérdésem még lenne. Ha az van, amit a 6. válaszoló írt, akkor minek mondja minden egyes találkozásunkkor, meg minden telefonbeszélgetéskor, hogy szeret? Ha nem is gondolja komolyan a kapcsolatunkat.


Egyébként 32 éves.

2012. szept. 24. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!