Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai lányoknak azt szeretik ha a barátjuk nem foglalkozik velük?

Figyelt kérdés
Először is: kivételek persze mindig vannak. De az már tényleg durva amit a mai lányokon látok: konkrétan az jön be nekik, ha a fiú lesz.rja őket... nagyon sok kapcsolton azt vettem észre, hogy egy fiú akkor nyerő ha nem foglalkozik a barátnőjével. Közben meg ha egy fiú kedves velük elmehet a francba. Mondom tisztelet a kivételeknek, de a tapasztalat az az ha kedves vagy vagy bókólsz ne adj Isten virágot adsz akkor le vagy sz.rva. Ott akkor örülnek neked, de 2 nap múlva nem is emlékeznek rád...=/
2013. okt. 24. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
bitches, you know?
2013. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

elterjedt mint egy vírus.

szeretik a csajok ha megalázzák és ha alárendelt szerepet tölthetnek be a kapcsolatban


az ősember is ilyen volt.

az ősembernéni volt otthon a gyerekkel és az ősemberbácsi ment vadászni és ha a vadászaton az ősemberbácsi agyát felba--a valamelyik ősembertárs akkor otthon kapott az ősembernéni huuuu


a g

2013. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyeneknek csak a látszat miatt kell kapcsolat, mert "egyedül lenni lúzerség" és ha már kényszerből belemennek a kapcsolatba, legalább hagyja őket békén a csávó. Közönség előtt boldogok meg minden, de egyébként tesznek egymásra magasról.
2013. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kinek jön ez be?? kövezzetek meg de én eddig még nem is hallottam olyan lányról aki azt szeretné hogyha nem törődnének vele.. sőt, ellenkezőleg, a csajok általában azt szeretik ha körülöttük forog a világ..
2013. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerintem beszélhetek a többi fiú nevében is: ha ez így van akkor mível magyarázod az ilyen esteket? tudok olyat higy a fiú napokig nem hívja fel a barátnőjét, nem keresi sőt a születésnapján fel se kereste... és nem ezek az egyetlen esetek.. többi barátom is mondta már hogy ő is azt látja amit a leírásban írtam
2013. okt. 24. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva: persze, vannak olyan fiúk, akik minél kedvesebbek, annál taszítóbbak számomra, mert nem tetszenek eléggé. Viszont ha valaki nagyon-nagyon tetszik, akkor viselkedhet akárhogy, akkor is tetszeni és érdekelni fog. Akkor is, ha kedves, romantikus, akkor is, ha nem jelentkezik két napig.

Amúgy a lányok többsége szeret szenvedni (én pl. nem) egy pasi miatt. Hülyeség, de ez kell nekik. És maguk sem tudják, hogy miért.


17/L

2013. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik ha a barátom másokkal egy bunkó paraszt csak velem is :) Néha persze velem is ilyen de akkor olyan hisztit kap hogy inkább abbahagyja. Amúgy a lányok szeretik a rosszfiúkat, ennyi. Annyi előnye bvan annak, ha az átlagnál bunkóbb a barátod, hogy vesz nekef mondjuk egy akciós csokit te meg elolvadsz, hogy jaj de cukiii. Én ezt szeretem :) Először az ilyen kedves fiúkat szerettem, volt barátom is ilyen volt, de akkora rinyapna volt, hogy abba beleőrültem, azóta nem is kell olyan kedveskedő fiú.
2013. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan a 6-os válaszoló írta, úgy van. Egyik nőismerősöm mondta nekem, hogy neki nem kihívás, ha dobhatja a pasit. Ez szerintem sok mindent elárul. Nem akarok hím sovinisztának tűnni, de elég nőtől hallottam már, hogy mennyire rossz nekik a kapcsolatuk/ismerkedésük aktuális fázisában - ha kedves a hódoló akkor túl csöpögős (ahogyan a 7-es írta), ha egy bunkó, akkor túl durva és bunkó.

A nők nagyon is tudják, hogy mit akarnak, csak ez azonban ideig óráig tart. Mivel ők érzelmesebbek jóval a férfiaknál, ezért kevésbé tudnak mondjuk ilyen téren racionálisabban gondolkodni, és emiatt az aktuális érzelmi állapot miatt döntenek, szenvednek vagy örülnek sokszor. Ez bizony nehéz. Úgyhogy, barátom, annyit tudok tanácsolni, hogy légy változatos viselkedésű, egy minimálisan hangulatember, akkor talán el tudod találni az aranyközéputat.

2013. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig tévedsz. A lányok igenis örülnek a virágnak, vagy egyéb kis apróságoknak, mert azt jelenti, hogy igenis gondolsz rájuk és törődsz velük.
2013. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a válasz amit itt előttem valaki leírt... hogy cikinek érzik ha nincs pasijuk, és kényszerből belemennek egy látszatkapcsolatba, de ilyenkor csak a közönségnek boldogok.


Mert én senkit nem ismerek a környezetemből, akinek ilyen pasi kellene. Én fiatalabb, nem házas koromban nem egy pasit dobtam már ki azért mert nem törődött velem.


Mert ha a kapcsolat elején ilyen akkor mi lesz később?


Vagy esetleg nem minden lánynak van szüksége annyi közelségre, törődésre. Vannak akiknek sok, ha minden nap beszélnek a párjukkal, és vannak akik meg igénylik. Ennyi.


27/N

2013. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!