Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy a barátom fura dolgokat ír más lányoknak úgy hogy van barátnője? :/

Figyelt kérdés
Több mint két éve együtt vagyunk és a két év alatt sokszor derült ki a barátomról hogy más lányokkal szemtelen és olyan dolgokat ír nekik amit ha én tudnék rosszul esne nagyon. Persze ő nem tudja hogy én ezt tudom így azt sem miért vagyok sokszor mérges. Az előző barátnőjét megcsalta pl mert már nem szerette. Engem viszont szeret és elvileg sosem csalt meg. De szerintetek ha állítólag mindennél jobban szeret akkor miért ír ilyeneket? Én nem levelezek más srácokkal mindenféle perverz dologról :( Fiúk a ti mit gondoltok? Minden srác ilyen hogy titokban más lányokkal beszél ilyenekről? Akkor én már nem is vagyok neki jó? Vagy csak nincs önbizalma és ezért vár mástól megerősítést mert nekem nem hiszi el? :(

2013. okt. 22. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged is megcsal az ilyen típusú ember, csak még nem bukott le előtted.
2013. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy éretlen kis pöts, aki nem tudja mit jelent ha kapcsolatban van és van barátnője. A nagyja ilyen.
2013. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ilyen minden srác. Ha valaki tisztel valakit, már akkor nem teszi meg. Ha meg szerelmes, akkor meg főleg nem kéne. Beszéld meg vele, aztán ha ilyen, akkor szerintem nagy jövője nincs ennek a dolognak, kivéve ha te ezt el tudod nézni neki.
2013. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem sikerült megértened? Ha jóképű pasit akarsz el kell viselned a fájdalmas megcsalásokat, mert azoknak több csaj is jut. Kész. Ez a természet rendje. Ha nem akarod h megcsaljanak menj egy szűz, női testet nem látott, csúnya pasihoz, az ne félj sose fog megcsalni, de azt meg a világért se tennéd.
2013. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, nekem full ez volt, csak lányban. Az exbarátnőm megcsalta az összes előző kapcsolatát, még előttem és közben volt, hogy én is láttam, hogy perverzkedtek nekik a fiúk, ő pedig kvára élvezte...


Aztán nekem is előadta ezt, hogy soha nem csalna meg, meg hogy szeret, blablabla; aztán mégis megcsalt, nem is egyszer. Gyakorlatilag mindenki rajtam röhögött, hogy mekkora banga hülye vagyok.


Úgyhogy szerintem itt nem az önbizalomról van szó, hanem arról, hogy szereti a puncit és nem fog megelégedni csak a tiéddel.

2013. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy nekem nem hiszi el mennyit ér. Neki nem elég az hogyha nekem tetszik. Kicsit olyan mintha arra lenne kíváncsi hány csajt tud megnyerni, hogy elég vonzó e. Meg azt mondogatja hogy én mennyivel jobb vagyok nála és hogy biztos lelépek egy jobb pasival. Pedig ő a mindenem. Teljes hűséges vagyok ő meg ahhoz képest hogy ezt mondja más csajoknak írkál és néha már elegem van :@@
2013. okt. 22. 14:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan aranyos vagy...de komolyan. Jólelkűnek tűnsz, igazi nőnek, de kicsit naív is vagy.

A barátod más nőkkel flörtölget, szex témáról levelez.

Biztos vagy benne, hogyha egyik levelezőpartnere találkozni akarna vele, akkor visszautasítaná?

Ha le akarna valaki feküdni vele, akivel előtte ilyen témában levelezett, azt mondaná: kösz nem, én csak hülyéskedtem.

Nem akarom leírni a barátodat biztosan nagyon értékes ember, de ezen a téren nem ringatnám magam illúziókba.

2013. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, elég naiv vagyok, ezt sokan mondják de mindig reménykedek hogy egyszer majd jobb lesz. Egy éve volt köztünk egy nagyobb hullámvölgy és akkor egy lány pont kérlelte hogy feküdjön le vele. Ezt el is utasította de mégsem értem hogy akkor mire jó neki ez az egész. Bár megérthetném a gondolkodását. Úgy érzem 2 év alatt sem sikerült ezt az egy dolgot megértenem. Már abban sem vagyok biztos hogy szeret-e. :( Nem lennék neki elég érdekes?
2013. okt. 22. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:
De szerethet. Csak lehet hiányzik neki az izgalom, a hódítás, stb....tudod ami minden kapcsolat elején benne van a levelgőben..az újdonság íze, stb... Hány évesek vagytok amúgy?
2013. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Talán lehet hogy hiányzik neki. 17 éves vagyok ő az első szerelmem ő 19 éves. Tudom ennyi idősen úgysem kötné le magát mellettem, de legalább minél tovább lehessek vele boldog. Mindig vitázunk rajta hogy mivel nekem ő az első biztos hogy elhagyom de közben ezt én is mondhatnám neki hogy 19 évesen úgysem áll meg mellettem. Nem értem miért kell egyfolytában így viszonyulni a dologhoz. Miért kéne beletörődnünk hogy úgyis szét fogunk menni egyszer. Engem nem az érdekel hanem a jelen. Úgy csinálja mintha fölösleges lenne tenni a kapcsolatért mert úgysem szól örökre. :(
2013. okt. 22. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!