Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakuló kapcsolatokban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló kapcsolatokban miért vagyok ilyen idióta?

Figyelt kérdés
Hogy is foglaljam össze.. Szóval amikor ismerkedek egy lánnyal, az első 2-3 hétben valósággal kinyílok neki, mindenről szívesen beszélek, amiről épp kedvünk tartja. Durván egy hónapnyi ismerkedés után azonban gyökeresen megváltozok, mintha el akarnám taszítani magamtól a lányt, hogy meggyűlöljön, megutáljon és megvetően tekintsen rám mindazok után. Azt is szoktam érezni, hogy teher vagyok neki, meg hogy a háta közepére sem akar kívánni engem, meg hogy valójában mit is kedvel bennem? Az alakuló kapcsolataimat egytől egyig saját hibám miatt szúrom el, nem is volt még egy komoly kapcsolatom se, de ezektől az érzésektől, viselkedésektől, amiket fentebb írtam, képtelen vagyok szabadulni, nem megy.. 26 évesen.. kész vicc.
2013. okt. 25. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát de ha tudod, hogy mi az oka akkor csak te tudsz ezen változtatni senki más..írhatunk mi bármit ezt neked kell helyre tenni az agyadban..
2013. okt. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírod a lényeget: önbizalomhiányos vagy. Nem hiszed el, hogy hosszabb távon veled lehet valaki, és elfogadhat téged.
2013. okt. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Izgulsz.
2013. okt. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizonytalan vagy, lehet, hogy félsz a hosszú távú kapcsolatoktól.

Meg nem akarok hülyeséget mondani, de különböző lelki betegségek tünete is lehet ez, amit leírsz. Más problémád nincs? Pl. önbizalomhiány, önutálat, ingerlékenység a semmi miatt, hangulatingadozások? Jól alszol? Ha ezek is igazak rád, akkor tanácsos lenne felkeresned egy pszichológust.

2013. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!