Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartja furcsának néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja furcsának néhány fiatal, hogy a kapcsolatokban a pénz, az anyagi helyzet is fontos?

Figyelt kérdés
Mindent pénzért lehet megvenni, fontos dolog, általában pénzbírsággal is büntetik az embert... nem véletlenül.
2013. máj. 31. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

a párhuzamaid egyszerűen zseniálisak...!

Szexel is mindent el lehet érni és fontos. Holnaptól elő is terjesztik a parlamentbe, hogy lehessen természetben fizetni a bírságot.

2013. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mert a szerelemnek semmi köze a pénzhez.

Lehet, hogy ezt 30 felett az ember, már nem így látja, de 20 alatt az ember igenis hinni akar a NAGY SZERELEMBEN. :)

2013. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem azt azt tartja furcsának, hogy fontos, hanem, hogy mennyire az.
2013. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én pont a kettő között vagyok és továbbra is úgy gondolom, hogy a pénznek és a szerelemnek semmi köze egymáshoz. Tudom milyen amikor nincs és azt is, hogy milyen amikor van, de mindkét esetben ugyanúgy szerettem a másikat. Ha nekem volt, mindig adtam, ha nem, akkor meg így jártam.
2013. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok, úgy nézd a válaszom.

Senki nem gondolja, hogy nem fontos a pénz, de normáliséknál egy kapcsolatban nem az első pár helyet foglalja el. Nagyon-nagyon sok mindent meg lehet oldani pénz nélkül, vagy minimális áron. Ezt persze sokan nem tudják és költekeznek, mert lusták utánajárni a dolgoknak, kreatívkodni kicsit.

Kapocsolatokban szerintem leginkább az a fontos, hogy mindkét fél képes legyen dolgozni. Mármint legyen meg az akarata. De, egyébként, ha megnézel pár családot, ahol a férj alkoholista és munkakerülő, vagy a feleség nem csinál semmit(ez ritkább, a nő felelősségteljesebb a gyerekeire nézve), akkor látod, hogy még ezek a házasságok is működhetnek a szeretet/szerelem elvén.

2013. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért furcsa, mert aki a másik vagyonosságát nézi egy kapcsolatban, általában nem a megélhetésre költi a pénzt, nem olyasmikre, amire szüksége van...inkább bulik, hetente új márkás ruhák, legújabb okostelefon mindig. Szép és jó, de minek?


Nyilván fontos a normál szintű anyagi helyzet pl. gyerekvállalásnál, de ez már másik kategória.

2013. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
sok kapcsolatot tesz tönkre a pénz hiánya
2013. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ismerkedésnél nem az az első h mennyi a pénzed. Jóóó azért legyen ápolt de ez nem pénz függvénye. És tudod te állhatsz egy zsák pénzel a kezedben ha nem kelessz annak az illetönek akibe szerelmes vagy. Nah ezért nem fontos.
2013. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Fiatalon, amikor még minden a fán terem (vagyis a szülők állítják elő), idealista az ember, úgy érzi, a heves szenvedély minden egyebet lényegtelenné tesz, akinek az anyagiak egyáltalán eszébe jutnak, az csak egy önző boszorka lehet. Aztán amikor a saját bőrén megtapasztalja, hogy az anyagi dolgokért való küzdelem mennyire befolyásolja az ember mindennapi közérzetét, rájön, hogy a világ nem ilyen feketén-fehéren működik. Igenis meg tud ölni bármilyen szerelmet, ha az embernek a párkapcsolat radikálisan csökkenti azt az életszínvonalat, amit egyedül vagy mással meg tudna teremteni magának.
2013. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze, de itt a lényeg. Ha én egyedül meg tudom magamnak teremteni, nyilván nem várom el mástól. Azt viszont elvárom, hogy más se várja el tőlem. Életképtelen pasikkal meg nem kezdek. Ha én meg tudok dolgozni magamért, akkor neki se essen már nehezére, pláne, hogy a férfiakat könnyebben alkalmazzák és többet is keresnek.
2013. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!