Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi barát vagy új barát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barát vagy új barát?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakítottam a volt barátommal, mert kezdtem érezni egy másik fiú iránt is valamit. Vele másfél évig voltunk együtt. Nem akartam megbántani azzal, hogy megcsalom inkább szakítottam vele. Az előző barátommal a kapcsolatunk elején voltak problémáink. Nagyon sok féltékenykedés volt, de ezen kívül jól megvoltunk.Szakítás óta még mindig könyörög, hogy menjek vissza hozzá, nagyon szerelmes belém. Az új barátommal 3 hónapja járunk. Ő is nagyon szerelmes belém, mindent megtesz értem. Viszont a régi barátom szakítás óta még mindig hiányzik nekem. Megkértem már, hogy ne beszéljünk, de csak pár napig megy ez. Más lánnyal látnám megörülnék. Mit tegyek?

22/L


2013. okt. 25. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Zárd le az újat, mert te a régihez kötődsz, és boldogtalanná fogsz válni, ha az újjal maradsz, mert nem fogod tudni neki azt adni, ami kell egy embernek.
2013. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
édeshármas?
2013. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudok elé állni és mondani, hogy vége. Ha vele vagyok nem gondolok az előző barátomra.
2013. okt. 25. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
ket szek kozul, a pad ala fogsz esni :P
2013. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakitottal, azota uj pasid van, akivel tok jo, de csiklandozza a hiusagod, hogy a kirugott ex meg mindig teper? Es akkor most mi is a kerdes, hogy szakitsal-e azzal, akivel amugy tok jo es aki miatt szakitottal a regivel? :) Mit tegyel? :) 22/L? :)
2013. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekes, hogy szakítottam egy sráccal egy másik srác miatt és most azzal a fiúval szakítok( szakítani kéne), akit elhagytam..
2013. okt. 25. 12:29
 7/8 A kérdező kommentje:

rosszul írtam :D

Tényleg érdekes, hogy szakítottam egy sráccal egy másik srác miatt és most az a srác miatt szakítok( szakítani kéne) akit régen elhagytam más miatt

2013. okt. 25. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadik sracot, azaz lepj tovabb, mert igy csak egyhelyben toporogsz.
2013. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!