Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek . Még nem csokolzatam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek . Még nem csokolzatam. Hogy legyen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak meg irtam hogy járjunk bele egyezett .. De én még nem csokoloztam .. És ha most találkozunk meg kellene , nem ?

kb . 1 honapja láttam utoljára . Nagyon félek hogy mi lesz ... Csak mert ő már tapasztalt és nem egy két lánnyal volt dolga . Én meg tuti béne leszek . Ő 17 én 15 vagyok.



2013. okt. 24. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Először valódi nyelvtannal kéne ismerkedni, rendben? Tudod.. igazi könyv, szótár, stb. Ha ez már megy édesem, akkor lehet szó a szádban lévő nyelvedről.
2013. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy lehet írni azt hogy járjatok? és csak úgy ráírtál hogy : járunk? atyaég... na mind 1 :D nyugi ne parázz már mond el neki hogy hé haver még nem csokóloztam smároljá má le vazze
2013. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Már ott gáz, hogy írásban kérted meg, hogy járjatok. Nőj fel.
2013. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nafigyelj egy ilyen kérdésnél várható volt a sok oltás de még csak 15éves vagy. ilyenkor tanácsra van szükséged és ez az oldal pontosan erre való.

emlékszem hogy én is paráztam az első csóktól hogy juj mi lesz meg hogyan kell csinálni de senki se mondta el rendesen mindenki azt hajtogatta hogy ez jön magától.

és tényleg. lehet hogy közhelyesen hangzik de ha ottvagy akkor egyszerűen a szád azt csinálja amit kell és minden okés lesz :)

2013. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!