Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy okos férfi csak okos nővel jön össze?

Figyelt kérdés

22 éve nő vagyok, egyetemre járok...Nem tartom magam butának, de pl a politika a legkevésbé sem érdekel semmilyen szinten, örülök ha tudom ki a miniszter vagy a köztársasági elnök, nemtudom melyik párt mit képvisel stb és ideges leszek, ha itthon a politika a téma.

Abban vagyok művelt ami érdekel, de még abban sem annyira, csak tudok érdekességeket stb.


Egy okos pasi lehet , hogy butának gondolna...hogy nem lehet velem komoly témákról beszélgetni?


2013. okt. 25. 12:31
1 2 3
 1/24 Zakathol ***** válasza:
A tájékozottság nem egyenlő az okossággal. Egy okos pasi, pedig tudja ezt. Szerintem.
2013. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted/szerintetek milyen egy okos nő?

Multkori "randim" azt mondta, hogy okos vagyok és jól érzi magát velem (30 múlt, vezető beosztású), viszont én végig azon "féltem", hogy lehet butának hisz. végül én vetettem véget a dolognak.

Meg sokszor randin egyszerűen nem jut eszembe téma, hogy miről kellene beszélgetni, aztán végül mégis végigbeszéljük az estét, de lehet, hogy csak hülyeségekről?!

2013. okt. 25. 12:39
 3/24 anonim ***** válasza:

Amíg iskolába jársz, nem lesz időd a valóban komoly dolgokkal foglalkozni.


Én 26 éves koromig tanultam, miután meglettek a diplomáim, szépen lassan elkezdtem felfedezni a világot: miért szép a matematika?; hogy kapcsolódik össze a zene és a csillagászat?; milyen politikai összefüggések mozgatják a világot?; mit jelent magyarnak lenni?


Ilyesmikre nem lesz időd addig, ameddig elkötelezett vagy az iskola felé, most még azt a sok marhaságot tanulod, amire soha az életben nem lesz szükséged.

2013. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Zakathol ***** válasza:

"Multkori "randim" azt mondta, hogy okos vagyok és jól érzi magát velem (30 múlt, vezető beosztású). végül én vetettem véget a dolognak."

Na igen. Így már buta vagy. Ha azt mondta, hogy okos vagy és jól érzi magát veled, akkor butaság volt véget vetni a dolognak.

2013. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt az esetem.
2013. okt. 25. 12:44
 6/24 egytüneményvagyok ***** válasza:
Nem az általad leírtak miatt tartok okosnak vagy butának egy nőt, hanem az intelligenciája, érzelmi intelligenciája miatt. Tehát pl. nem kezd el hülyeségeken problémázni, hisztériázni, nincs kényszere arra, hogy olyan dolgokban akarja minden áron, hogy igaza legyen, amihez nem ért (vagy épp azt sem tudja mi az amiről egyáltalán szó van), az érzelmi ügyeit tudja normális ember módjára intézni, nem gyerekes, stb. Szerintem ettől okos, nem attól, hogy tudja, hogy kell számítógépet szerelni. Persze a műveltség nem hátrány, de általában aki a fentiekben úgymond "okos", az legtöbbször olvasott, művelt. Sajnos ilyen nőcikből nagyon nagyon kevés van :S
2013. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Zakathol ***** válasza:

Így pedig végképp nincs értelme ennek az egész kérdésnek.

Adott volt egy okos pasi aki okosnak tartott. Akkor mégis mi a kérdés? Az egy dolog, hogy ő nem jött be neked, de akkor is kaptál választ a kérdésedre :D

2013. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz hülyének. Elég értelmesnek tartom magam, de a politika a legkevésbé se érdekel engem se...
2013. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.
2013. okt. 25. 12:53
 10/24 anonim ***** válasza:

Mindenkinek úgysem lehetsz okos meg értelmes.

Nem tudom milyen szakra jársz, de lehet hogy valakit meg az nem érdekel kicsit sem. Engem pl. az idegesítene fel egy kapcsolatban, ha nem tudnék a világ dolgairól elbeszélgetni a párommal. Szerencsére én megtaláltam azt, akivel közös az érdeklődésem, és remélhetőleg te is meg fogod. És aki neked okos férfi, az nem biztos hogy másnak is okos férfi. Minden csak nézőpont és viszonyítás kérdése.

2013. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!