Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy kezdjek új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy kezdjek új életet tiszta lappal?

Figyelt kérdés
Már 5 éve élek párkapcsolatban, 17 éves voltam, amikor összejöttünk, sok mindenen átment a kapcsolatunk ( volt, hogy megcsalt a párom és én is őt), de mégis együtt maradtunk, mert erős a kötelék közöttünk. Tudjuk, h túl fiatalon ismerkedtünk meg és, hogy lehet jobb lenne külön, hogy mindketten kiélhessük magunkat, de ő már azóta 26 éves és nem szeretne többet szórakozni, teljesen elkötelezte magát mellettem. Én viszont még egyetemre járok, és sok a hullámvölgy a kapcsolatunkban, van, hogy úgy érzem csak ő kell nekem, nincs szükségem semmi másra, nem kell a buli se, de máskor meg annyira ki akarok törni és vágyok az újra, az új helyzetekre... Többször is előfordult már, h megtetszett valaki más, valaki aki igazán megfogott, és sokszor elképzeltem milyen lenne vele...de nem lett belőle soha semmi, mert nem mertem a barátomat ott hagyni valaki másért. Már annyira elkönyveltem, h mi együtt vagyunk, együtt kell lennünk... El tudnám vele képzelni az életemet, de most is abban a szituban vagyok, h úgy lennék egy kicsit egyedül, azt csinálhatnék, amit akarnék, azzal akivel akarok, de akkor őt örökre elveszteném :/ Nem bírna ki a kapcsolatunk egy újabb ideiglenes szakítást... Meg nem is látom értelmét... Elmúlt a szerelem? Vagy csak szimplán ellaposodott a kapcsolat? És ha igen, akkor nem gáz ez ilyen fiatalon? Néha nem tudom elképzelni, h ez így menjen még évekig és aztán örökké... De a párom már így tervezi. Segítsetek! (22/L)
2013. okt. 25. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nem tudunk segíteni, csak te tudsz őszinte lenni magadhoz.


Azt az utat válaszd, amire tényleg vágysz, ne külső elvárásoknak próbálj megfelelni, még ha ez is a nehezebb út.

2013. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy baromira nehéz ezt az egészet eldönteni. Nem akarom holmi kis kilengés miatt eldobni azt amim van, mert amúgy a párom egy nagyon biztos támasz mellettem, de nem akarok csak azért vele lenni, mert ő egy biztos pont az életemben. Nem tudom ezt az egészet hova rakni a fejemben. Azért írtam ide, hogy ha valaki jár/járt esetleg hasonló cipőben az megoszthatná velem a gondolatait, tapasztalatait. Nem akarok beleragadni egy halott kapcsolatba se, azért mert nem merek tovább lépni, de nem tudok döntést hozni. Nincs jelenleg semmi felróható bűne a páromnak, igaz volt, de azon már tovább léptem, néha azért is akarok új kapcsolatot kezdeni, h tiszta lappal indulhassunk...
2013. okt. 25. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Be kell, hogy lasd: sajnos, ha a meglevo kapcsolatod rendben lenne, akkor nem lennenek kitoresi vagyaid.


Igen, sokan nem tudnak szakitani, pedig ez lenne a legtisztesegesebb a paroddal szemben.


Nagy valoszinuseggel meg igy fogtok tiprodni egy darabig es majd megint megcsaljatok egymast es akkor majd mar sertodott es veszekedos lesz a szakitas.


Beszeljetek egymassal oszinten es valjatok el bekeben.

2013. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindent megadtam volna egy ilyen kapcsolatért úgy is álltam hozzá de nekem eddig csak bunkó, szemét, kétszínű pasik jutottak akiknek eszük ágában sem volt megállapodni :( Nincs igazság!
2013. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!