Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én társfüggő lennék? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én társfüggő lennék? Hogy gyógyulhatok ki ebből?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem, már több mint egy éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem őt, tényleg ő a mindenem. Viszont három négy hónapja megőrülök ha mondjuk nem hív fel két óránként. Két hétig együtt voltunk, most váltunk el, és hívott is már azóta, de én úgy érzem hogy senki vagyok nélküle, kell tudnom hogy mit csinál stb... Csak az a baj, ő ezt érzi és egyre kevésbé jó szerintem neki megvan ijedve hogy mi van most. Én csak állandóan sírok ha nem vele vagyok gyszóval nem tudok élni úgy hogy ne együtt lennénk. Görcseim vannak, stb. Ezzel mit kezdjek? És sajnos a párom sem azt látja hogy önnálló barátnője van, hanem azt hogy jelenleg egy kis sírógép stb...

2013. okt. 25. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Találj valami elfoglaltságot. :)
2013. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!