Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindenbe belekötök, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenbe belekötök, és semmi sem jó nekem, amit ahogyan csinál, akkor ez nem szerelem, ugye?

Figyelt kérdés
Mégis nagyon ragaszkodom hozzá.Nem tudom miért.Talán mert számomra nagyon jól néz ki,és rengeteg dolgot megtudunk beszélni.Sosem voltam távkapcsolatban,ez az első.Emiatt lehet a ragaszkodás?Ha együtt élnénk,már nem lennénk együtt?Csak a ritka találkozások dobják fel ezt?És a várakozás,ami izgalmas?

2013. okt. 25. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerelem az, amikor a másik SZEMÉLYE a fontos, nem pedig az, amit tőle kapsz.

Ha a külseje az, ami számít, akkor az csak vonzalom. Ha azt érzed, hogy szeretnél ADNI a másiknak, ha az a legfontosabb, hogy Ő jól érezze magát, és ezáltal te is, akkor szereted.

2013. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NyolcOne9 ***** válasza:
Ilyen az, ha egy kapcsolat a felszínességre épül. Gondolom nő vagy.
2013. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De, szerintem attól még lehetsz szerelmes, viszont ti nem illetek egymáshoz, kikészítitek egymást, nem lesz jó a kapcsolat. Tehát mind1, mi a helyzet érzelmi téren, ha neked nem tetszenek a dolgai, akkor külön kell válni. A ragaszkodás nem elég! Tapasztalat.

Keress olyat, akit nem kell folyton kritizálnod!

2013. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem ilyen barátnőm lenne, akinek semmi se jó, ahogy csinálni akarom, akkor úgy dobnálak ki, mint macskát szarni.
2013. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak a külseje a fontos,szeretek neki adni is.Van,hogy magam elé helyezem,hogy neki jó legyen,de nem mindig sül el jól.Pedig igyekszem.Nehezen tudok kimutatni nála dolgokat,most először vagyok így.Nem tudom miért.Ő nagyon önálló,és makacs,nehezen lát be dolgokat.Nehezen mutatja ki az érzéseit,és én emiatt vagyok ilyen,nem tudok rajta eligazódni.
2013. okt. 25. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!