Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg unalmassá válik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg unalmassá válik egy párkapcsolat, ha nincsenek veszekedések?

Figyelt kérdés

Mindenről tudunk beszélgetni, és a dolgok nagy részében egyet is értünk.(Nem úgy, hogy az egyik kitalálja, a másik meg rábólint, csak hogy béke legyen, hanem mert tényleg úgy gondoljuk.)

Ha mégis kialakulnak kisebb nézeteltérések, akkor nyugodt hangon mindenki elmondja és indokolja a véleményét. Ha nem tudunk dőlőre jutni, akkor vagy mindkettőnknek igaza van, csak más a nézőpont.

Volt, aki erre azt mondta, hogy óvoda, mert kiadós veszekedések nélkül semmi izgalmas nincs a kapcsolatban, el fog laposodni.

Nem azt mondom, hogy birka módjára bólogatunk mindenre, hogy "Igazad van, Szívem", hanem hogy ha valamiben nem tudunk megegyezni, akkor azt kulturált módon, ész érvekkel vitatjuk meg.


Ez valóban olyan rossz lenne?


2013. okt. 25. 14:47
 1/7 egytüneményvagyok ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Normális ember nem azért akar párkapcsolatot, hogy tudjon kivel veszekedni.
2013. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2013. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy unalmas lenne sőt ez lenne az ideális mindenkor.


Bár sokan hisznek ebben a "veszekedés az jó dolog" mert ezt írta a Bors ezoterikus mágusa meg a Kiscsecsed "női pratikák" oldalon Dr.Bosszús Antal 250 éves "kapcsolatpszihológus"


Egyszer volt még az Addams Familyben hogy Fester bácsi meg az öregasszony megpróbálta összebalhéztatni Gomezt meg Morisát, mert "kell a veszekedés", de nem jött össze nekik :D

2013. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ti így vagytok el,így érzitek jól magatokat.Vannak nálatok temperamentumosabb emberek is.Mindenki más.Én ismertem hasonló párt,akik sosem veszekedtek,viszont nem is ismerték meg egymást igazán,csak éltek egymás mellett,de nem egymással.
2013. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem válik unalmassá!Probléma mindenhol van,viszont ahol örökös harc és drámázás megy,az csak a színház kedvéért van....


A drámakirálynők és a manipulátorok jó szokása az állandó veszekedés....Mert akkor van miről panaszkodni a barátnőknek...

2013. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

most lehet én vagyok a crazy bitch, de utálom, ha minden klappol. Szerintem, ahol nincsenek veszekedések, kisebb viták, az azt jelenti, hogy a felek nem is foglalkoznak a kapcsolattal és egymással eléggé, leszarnak mindent, és inkább nem mondják, ha valamivel nem értenek egyet.

Az meg nyilván nem jó alapja egy kapcsolatnak.

Az, hogy nincsenek ajtócsapkodós, ordítós viták, egyáltalán nem gond. Az a gond, amikor egyáltalán nem ellenkeztek egymással semmilyen szinten. Ha meg tudjátok nyugodt hangon beszélni, az azt jelenti, hogy tisztelitek egymást, és intelligensek vagytok ahhoz, hogy érett stílusban megéljétek a dolgot, de ahol minden csudakirály, soha semmi nézeteltérés vagy vita nincs, ott bizony bűzlik valami.

2013. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ellentétes vélemény nem jelent vitát... Mindig van kompromisszum, békés kiegyezés, mindkét félnek kedvező megoldás.


A vita alatt én azt a tipikus "kötöszködök mert éppen csend van és béke és ez de rossz mert uncííííka" dolgot értem.

2013. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!