Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ezek után bárminek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezek után bárminek is?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt (Ő 30F, én 28L), az utóbbi pár hónap elég nehéz időszak a kapcsolatunkban. Kb. 9 hónappal ezelőtt elkezdett belehabarodni egy tőlem pár évvel fiatalabb csajba. Elég korán nyilvánvaló lett a csajnak, hogy nem csak "barátként" tekint rá a párom. Közölte vele a csaj, hogy nem jön be neki...meg egyébként is most van kialakulóban egy kapcsolata. Tehát abban maradtak, hogy csakis "barátság". Igen ám, de ettől még nem múltak el a párom érzései! Bármennyire is azt mondja, hogy nem akar engem elveszíteni...fontos vagyok neki...mi összetartozunk...szeret engem....stb-stb...folyamatosan azzal kell szembesülnöm....nap, mint nap....hogy évődik a csaj miatt...bántja, hogy akárhogyan próbálkozik semmit sem tud nála elérni....nem tud rá hatással lenni. A legszomorúbb az egészben, hogy én vagyok az az ember akinek elsírja a bánatát. Nekem kell végig hallgatnom a csajjal kapcsolatos eszmefuttatásait. Tudjátok attól függetlenül, hogy azt mondja szeret engem...úgy érzem nem én irántam érzi azt a fajta szerelmet, amit egy kapcsolatban kellene :( szerintem ez már csak szeretet....5 év, az nem rövid idő...nyilván nyoma van. Mégis hogyan kellene ehhez az egészhez hozzá állnom ??? A történtek ellenére is még mindig szeretem :( Még mindig a mennyekben tudom érezni magam, ha szenvedélyesen megcsókol...még mindig jó érzés hozzábújni. De az a baj, hogy sokkal több a szenvedés :( Egyszerűen nem tudja magát túl tenni azon a csajon...én meg már nem tudom, hogy van-e értelme az én kínlódásomnak...KETTŐNKÉRT...miközben Ő egy másik miatt szenved???!!!! Kértem tőle, hogy szakítson meg mindenféle kapcsolatot a csajjal...ne beszéljen vele...sehol, semmilyen formában. Mert ez senkinek sem jó !!! Se neki, se nekem, se a csajnak! Mivel a csaj eddig sem akart, és ezután sem akar tőle semmit...mi értelme van vele kapcsolatban bárminek is ??? Ettől csak Ő is szenved...folyamatosan életben tartja benne a vágyódást...hasztalanul. Nem vagyok naiv, tudom, hogy az érzései a csaj iránt attól még nem fognak elmúlni, hogy nem beszél vele. De ha megakar engem tartani, nem az lenne a minimum, hogy a tetteivel legalább próbálja ezt bebizonyítani nekem ???!! Fogalmam sincs mit tehetnék még... :(

2013. okt. 25. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Engem ez a helyzet annyira megalázna, hogy 5 év ide vagy oda rögtön szakítanék vele. Jelenleg is egy ilyen kapcsolaton vagyok túl, bár ez csak pár hónapos volt.
2013. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy a szerelem idővel változik, de nagy s---gfej, hogy neked rinyál erről, nem hogy békén hagyná a csajt, és nem törődne vele. Ja és igen, neki is küzdenie kellene. Ha ezt nem tudod megbeszélni vele, akkor már rég megfeneklett köztetek a kommunikáció. Lehet szakítani!!!!! Csak kényelemből van veled, mivel hát nincs más.
2013. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Csodálkozom, hogy még mindig nem akarod látni a valóságot. Ennek a férfinek a másik nő kell, te meg csak egy baráti(bár még annak se igen lehet nevezni)lelki szemetesláda szerepét töltöd be.Téged még csak másodiknak sem igen lehet nevezni.

Ne is haragudj, de én már réges rég léptem volna a helyedben.

2013. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen megalázó...minden egyes pillanat megalázó, amikor azt látom, hogy a csaj miatt tipródik...vagy éppen a csaj miatt van feldobva, mert esetleg aznap 2 mondatnál többet szólt hozzá!
2013. okt. 25. 11:01
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom megérteni, hogy miért nem fogja már fel végre, hogy nem kell a csajnak??!!!! Bármit is csinál, nem kell!!! Miért nem tud azon lenni, hogy megmentse a MI kapcsolatunkat....ha egyáltalán még meglehet.
2013. okt. 25. 11:03
 6/22 anonim ***** válasza:

Gondolom mindezt azért vagy képes eltűrni, mert nincs hol laknod, nincs hova költöznöd....Vagy miért is nem tudsz kilépni ebből a kapcsolatból?


Gyorsan ébredj már fel,28 éves vagy...A párod még 35 évesen is kajtathat 20 éves kiscsajok után, de te már nem fogsz 30 évesen egykönnyen olyan férfit találni,aki végre meg akar állapodni melletted....


Mégcsak 5 évet pazaroltál el a 20-as éveidből...Szerintem ne tökölj tovább és ne akarj egy haveri lakótársat magad mellett,aki elpanaszolja, hogy másért van oda.

2013. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Úr isten, ne alázd meg magad... Ne hogy még neked fájjon a fejed emiatt! Neki ennyire telik, ne azt kérdezgesd, hogy "de miééért", hanem szakíts ha neked ez nem jó. És persze, hogy nem jó.
2013. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem a "lakhatás" az, mai visszatart a szakításban! Nem lenne egyszerű a továbblépés, ha szakítanánk...de megoldanám valahogy. Sokkal inkább az tart még mindig vissza, hogy valamiért reménykedem...még mindig abba bízom, hogy megjön az esze :( De sajnos napról-napra az ellenkezőjével kell szembesülnöm...Küzdök, de nem tudom van-e értelme...
2013. okt. 25. 11:15
 9/22 anonim ***** válasza:
(5) Nektek már réges-rég nincs kapcsolatotok. Szerintem keress fel egy pszichiátert, mert nem normális dolog amit csinálsz.
2013. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem normális dolog, hogy küzdök azért a férfiért, aki egykor MINDENT jelentett nekem ??? Talán igazad van... talán el kellene engednem...
2013. okt. 25. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!