Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled is előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled is előfordult már, hogy teljesen "ráhangolódtál" a párod beszédstílusára, hanglejtésére, humorára stb?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon, hogy ugyanúgy tagolom a szavakat, mint a barátnőm, lassan már ugyanúgy ejtem is őket, a hangsúlyozás is olyan...nem szándékos, valahogy ráállt az agyam arra, ahogy ő ejti a szavakat.

Úgy szoktam hívni, hogy nyuszi és rengetegszer előfordul, ha valakihez kedves akarok lenni, szimplán lenyuszizom, mert berögzült:/

Kicsit már ciki ez, de normális?


2013. okt. 25. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. De mást ne nagyon nyuszizz le a barátnőd előtt, mert akkor nem érzi majd magát különlegesnek :I
2013. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is átvettem barátom szavait/szavajárását/egyéni kifejezéseit... Teljesen önkéntelen. De ő is 1-2t az enyémekből. Ha valakivel sokat beszélsz, előfordul.
2013. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igenigen:D
2013. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Sőt még a mozdulatait, a mimikáit... kezdetben én észre sem vettem magamon, mások mondták.
2013. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is sok szó/kifejezés lett átvéve a másiktól :)


Amúgy még nem szóltak vissza,hogy "Engem senki nem nevezhet nyuszinak" :D

2013. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!