Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy osztálytársam, 19/f vagyok viszont még pár évig egy osztályban leszünk, egy harmadik személytől megtudtam hogy ő csak barátkozni akar velem, "jó barátja vagyok". A lánnyal egész nap együtt lógok stb. elég jól megértjük egymást, viszont nem akarok mindent elrontani azzal hogy bevallom neki hogy szeretem...Szerintetek idővel az ilyenből kialakulhat valami vagy mit tanácsoltok? Mégis beszélnem kéne vele?
2013. okt. 25. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
csak haverom példáját tudom. nagyobb baráti társaság alakult ki az osztályon belül, fiúk-lányok vegyesen. haverom kezdett többet érezni a csaj iránt egy idő után, végül rászánta magát, és elhívta randizni, a csaj kikosarazta. de mondta, hogy maradjanak barátok, úgy, ahogy eddig. a srác belement, de sosem adta fel. a csajnak közben volt pasija is, a srác persze irtó féltékeny volt (közben ő is csajozott azért). végül 1 év múlva a csaj mégis igent mondott egy randira, azóta 6 éve együtt vannak! :)
2013. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen korban, főleg ha mégcsak nem is jártok rendesen, ne ragadj le egy csajnál se, ezt megérzik a nők ha loholsz utánuk és tényleg csak a lelki szemetesük leszel
2013. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó dolog... nem vagyok egy nagy nőcsábász, tuti ha elutasítana én nem kérdezném meg tőle többször mert nem akarom hogy rosszul érezze emiatt magát...inkább szenvednék, csak hogy boldognak lássam. Nem tudom hogy ez helyes döntés e, viszont nem volt még egy komolyabb kapcsolatom sem, lehet ezért értékelem jobban azokat, akik iránt így érzek.
2013. okt. 25. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!