Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ír még mindig a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír még mindig a volt barátom?

Figyelt kérdés
Megcsalt a volt barátom,és szakítottunk,erre próbálom lezárni,és elfelejteni,de egyszerűen akármikor fellépek msn-re,mindig ír nekem,és nem tudom miért.
2008. júl. 7. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Van arra egy gomb, hogy letiltás.

Ha valamit nagyon el akarna mondani, elküldheti akkor e-mailben, de legalább nem zavar téged többet MSN-en.

2008. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Először is magadnak kell komolyan feltenned a kérdést: Akarsz még tőle valamit vagy sem? Ha igen próbálj beszélni vele, hogy nem így kéne újrakezdeni. Ha nem akkor tiltsd le mindenhonnan és világosan mondd meg neki nem akarsz tőle semmit. Ha még így sem érti képeld fel. (vagy kérj segítséget) Tudom mit beszélek....
2008. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert még mindig ragaszkodik hozzád...

ezzel tényleg csak a személyes megbeszélés segít vagy a letiltás gomb.

2008. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is megcsalt a volt pasim. Még 2 év elmúltával is próbálkozott de csak e-mail-en mert....

Egészen addig amíg el nem követte azt a hibát, hogy azt találta írni, hogy ennyi idő után még mindíg szeret....na ott elment az eszem és nagyon csúnyán elküldtem a francba. Mégis mit képzel? Megcsal, most meg kúszna vissza a lábtörlő alatt...?????!!!!!!!

Na azóta nem hallottam róla és igazából jól is esett, mert kiírhattam magamból minden fájdalmamat amit nekem okozott és hogy soha nem bocsátok meg neki és hogy egy szavahihetetlen seggfej. Nekem ez működött .... valószínű mert az évek alatt amiket együtt töltöttünk soha nem beszéltem vele ennyire durván és sértően, nehogy megbántsam a hülye lelkét...de akkor már ez nem érdekelt!

2008. júl. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem a volt pasim most, 3 év elteltével is ír, de már csak páőrhavonta és ha nem válaszolok neki, újra ír... szóval előbb utóbb egy hagyjál békénnel elintézem, akkor békén hagy pá hónapra... hát ez van... én már mindent próbáltam azon kívül, hogy megverjem...vannak ilyen nagyon ragaszkodóak, akiknek sehogy sem lehet a hülye agyába beleverni, hogy szálljanak le a másikról.. én is sokat haladtam:D a naponta 5 smsből eljutottam a 3-4 havonta 1 e-mailig:D sok csúnya szó és szép rábeszélés eredménye volt ez:D
2008. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Amúgy én is elküldtem már a fenébe,mivel a megcsalást nem magától mondta el,hanem úgy kellett kitalálnom:De az a szar,hogy egyáltalán nincs egy fikarcnyi bűntudata sem.

2008. júl. 8. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!