Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek a 15 éves lányotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a 15 éves lányotoknak, hogy a barátja nála aludjon?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben csak alvásról lenne szó, úgy, hogy a szüleim ismerik a barátomat. Ha kéne, akár a nappaliban is aludnánk a kanapén, hogy teljesen biztos legyen, hogy csak alszunk. Az, hogy ő néha nálunk aludna, nem jelenti azt, hogy nekem is náluk kell aludnom, csak ha megengedik, bár erre kevesebb esélyt látok, minthogy ő aludjon nálunk.
2013. okt. 25. 22:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én megengedném
2013. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem:D
2013. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is megengedném.
2013. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nos mérlegelvén azt, hogy én milyen voltam 15 évesen, semmiképpen nem engedném meg, ne haragudj. Lehet, hogy te nem gondolsz a szex-re, de a srác lehet, hogy igen. Mondhatja azt neked, hogy nem akarja, de úgyis fogja.úgyhogy, jogosnak tartanám, ha a szüleid nem engednék.
2013. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

nem engedném meg. 15 évesen még ne aludjon itt a párja, mint egy felnőtt nőnek, mert nem az. hiába esküdözne a gyerekem, hogy nem lesz semmi, tinik, hormonok, nyilván lenne.


ha akarnak szexelni ilyen fiatalon, sajnos úgyis megoldják, de én biztos nem asszisztálnék hozzá boldogan.

2013. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5: Nyilván sokkal jobb, ha egy lépcsőházban, nyilvános wc-ben vagy egy teremgarázs eldugott részében történik meg, mert a szülők ehhez nem kívánnak asszisztálni...
2013. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7. teljesen egyetértek.


mondjuk nem hinném, hogy ilyen helyeken szeretném elveszíteni a szüzességem, annyira vagyok kulturált...

2013. okt. 25. 23:10
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem:D

Figyelj én 16 éves vagyok,és srác szal tudom hogy mi jár a fejünkben.

Most lehet azzal jönni,hogy hát a barátod szeret téged meg hogy milyen jófiú én is ilyen vagyok,de nekem is megfordul a fejembe egy s más ;)

A másik hogy nagyon fiatal vagy még 15 évesen az együtt alváshoz is :D

2013. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7. Az 5. hozzászóló nem így gondolta szerintem. Ha akarják megoldják nap közben is, nem kell ehhez egymásnál aludniuk. Igaza van abban, hogy ilyen idősen még fiatal ahhoz, hogy "hazahozza" a barátját, és egész éjszaka kettesben legyenek. Természetes, hogy egy szülő nem akar ehhez asszisztálni.
2013. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!