Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hény évesen engednétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hény évesen engednétek meg a lányotoknak, hogy a fiújánál aludjon?

Figyelt kérdés

az én lányom 15 a barátja pedig 18

amúgy rendes srác, végülis megbízok bennük és jó a kapcsolatom a lányommal

most ezt kérte tőlem

szerintetek?


2010. máj. 30. 18:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Ha megengeded neki, nem fog semmi rosszat csinálni.

Ha tiltod, akkor meg úgyis megcsinálja.

2010. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

ja nem attól félek hogy esetleg lefekszik vele

hanem ,hogy nem korai -e még?

úgyértem "társadalmilag"oké ha megengedem?

2010. máj. 30. 18:23
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az első kérdés ami erről szól és amire válaszolok. Csak tegyük fel már olyan helyzetben vannak, hogy szeretkeznek akkor lényegtelen, hogy nálatok vagy náluk tennék meg. Ilyen téren azért meg lehet bennük bízni. De nem tudunk helyetted dönteni.


18/F

2010. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

már írtam, hogy nem ez zavar

hanem hogy hogy megy az a "mai"világban

ez már normális-e??

2010. máj. 30. 18:25
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Engedd!Nagyon rossz tud lenni, hogy ha a szülő nem engedi, a lány pedig már szeretne ott aludni. Én is így vagyok 18/F :(
2010. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
én korainak tartom,de ti tudjátok.
2010. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Engedd nyugodtan. Személyes szempontból is, ha rendes a srác, társadalmiból is mehet szerintem, bár lesz aki ellenezni fogja de szerintem ennyi idősen már nincs akadálya, és a legtöbben így látják.
2010. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A mai korban sajnos az a "divat", hogy minél fiatalabb korban... De ezt embere és neveltetése válogatja.


Második voltam.

2010. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Visszagondolva, mi milyenek voltunk 15 évesen, szerintem is korai. Viszont az én anyám elég szigorú volt velem, semmi ilyet nem engedett, mégis ugyanolyan korán lefeküdtem egy sráccal. Sőt, lehet züllöttebb életet éltem - csak a hátuk mögött - mintha minden meg lett volna engedve. Minél inkább tiltod, annál inkább akarni fogja. De ettől függetlenül korai... nem hiába akarnak együtt aludni... :D

18/L

2010. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos normális.Felesleges tiltani,ha már szexelnek, legalább kulturált körülmények között tegyék.Én pasi vagyok, de nem örülnék ha a lányom 15 évesen a fiújánál aludna.De ez van.
2010. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!