Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek szüksége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek szüksége van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vagy vannak kivételek, pl a nagyon gazdag emberek, stb. ?
2013. okt. 25. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gazdag, de szükségem semmiképp nincs párkapcsolatra. Maximum jólesne.
2013. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell az, csak nem jön össze sokaknak :(
2013. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mielőtt nagyon csúnyán megalázott egy lány azelőtt szükségem lett volna,de nem jött össze,mostmár meg feladtam a csajoknál.

Soha semmit nem adok fel,de a csajozást témát hagyom a fenébe,inkább az edzlésnek szentelem az életemet,mert a csajok többsége,csak megaláz...

2013. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én nővérem valószínűleg nem akar kapcsolatot. 32 éves, sose volt senkije. Aki bepróbálkozott azt visszautasította. Nem fogadja el senki közeledését, és nem jár el ismerkedni. Nem tesz ezért semmit.


27/N

2013. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló. Miért nem???
2013. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom:( eléggé távolságot tart, sose sikerült igazi testvéri kapcsolatot kialakítani vele.

Nagyon antiszociális. Nincsenek barátai sem, nem jár el sehová.

Nem akar férjhez menni és nem akar gyereket sem. Mikor kérdeztem miért , nem válaszolt értelmesen, csak azt mondta, hogy mert nem.


Anyám, és az én közeledésemet is mindig elutasította. Nem lehet vele beszélgetni sem, mert 2 mondat után otthagy.

Pár év után belefáradtam, és nem közeledek felé mert úgyis csak elutasítást kapnék.


Ha pl szerelmi jelenet van egy filmben akkor látványosan kivonult a szobából, sose beszélt olyasmiről, hogy valaki tetszene neki...stb


szóval én azt tudom, hogy sose sikerült a bizalmába férkőznöm, és megértenem őt. Ahogy anyámnak sem.


4es voltam

2013. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!