Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer már nagyon vágyom egy párkapcsolatra, máskor meg inkább úgy van, hogy azt érzem mellettem senki nem lenne boldog, és akkor inkább jobb nekem egyedül?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy ezt nekünk kéne tudni?
2013. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, illetve fiú vagy lány?
2013. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17L
2013. okt. 23. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
miért gondolod azt, hogy senki nem lenne boldog melletted? ez butaságnak tünik, ha valaki kiérdemli a szerelmed, azzal biztos nem fogsz úgy bánni, hogy boldogtalannak érezze magát melletted. ha valaki érdeklődik irántad, akkor annak adj egy esélyt, és ha neked tetszik meg valaki, akkor bátran kezdeményezz nála
2013. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát ja, csak ha valaki csúnya, akkor ez nem így megy...
2013. okt. 23. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
jaj, már megint ez hogy "jaj, csúnya vagyok, biztos nem kellek senkinek". A külsőségeken lehet változtatni, még ha tényleg van is mit alakítani rajtad, nem csak torz a test-képed. Ezenkívül a srácokat nem azzal lehet boldoggá tenni hogy egy bombázóval sétálhatnak az utcán, hanem személyiséggel, háziassággal, illetve hogy a kedvére teszel (félre ne értsd)
2013. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!