Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért probléma? Normális, ha ezen kiakad?

Figyelt kérdés

Fél éve nálunk lakik a barátnőm, anyám mindkettőnk rezsijét fizeti, ráadásul egyenlő részben veszünk kaját meg dolgokat. Én diákhiteles vagyok, ő árvaellátást kap.


Most kértem, hogy a családi pótlékot és kérje a bankszámlájára és költsük el együtt, erre az a válasz jött, hogy a családjának is szüksége van arra a pénzre.


Szerintem így, hogy nálunk lakik és anyám fizeti a rezsijét, ráadásul többet költök a közösbe nem adhatna ilyen választ, kötelessége lenne elintézni.


Én így havi 60at adok a közös budget-be, ő 35-öt.

És akkor jön azzal a dumával, hogy neki se tetszik, hogy ez van.


De a családi pótlékra már kiakad.


Szóval?...

elintézhető, hogy kártyára kérje. az anyjától sajnálja.


2013. okt. 26. 00:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most, hogy nyomatékosabban kértem, hogy intézze el, nekiállt bőgni. Amikor szépen kértem az a válasz jött, hogy a családjának is kell a pénz.
2013. okt. 26. 00:46
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, de nem fogok hitelből eltartani egy lányt. Ha tényleg nem intézi el, szólni fogok, hogy költözzünk külön.
2013. okt. 26. 00:47
 3/12 anonim ***** válasza:
rászoruló szülőnél az. hitelből havi 60? az szép!
2013. okt. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Havi 40 a diákhitel és szeretném már visszamondani....
2013. okt. 26. 00:51
 5/12 A kérdező kommentje:
20 ezer a szociális támogatás az iskolámban.
2013. okt. 26. 00:51
 6/12 anonim ***** válasza:
jól is teszi ha elmegy. anyád a hiteled,+20 nélkül és + 35 nélkül hol lenne? utcán?
2013. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt jön nekem azzal, hogy nekem csak a pénze kell meg minden.
2013. okt. 26. 01:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Gondolom a családjánál lakna.... aztán kész. Azért nem az utcán...
2013. okt. 26. 01:05
 9/12 anonim ***** válasza:
anyádat kérdeztem. rezsit fizetne a lány nélkül is. annyit nem eszik-iszik.
2013. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

azért az ilyet de utálom, adod neki a pénzt, ami ha nem lenne, annyi költő pénze lenne kb hogy semmi. Aztán még ő jön hogy neked csak a pénze kell..


És ha most kidobod még neki áll feljebb,,, huuu na az ilyentől,,,,,.. pfuh, áh,, ez olyan mint amikor mondjuk lakok x helyen náluk fürdök náluk "melegszem", hát értelemszerűen mivel nem én fűtök, és náluk eszem, de mondjuk egyszer nagy ritkán veszek egy kenyeret meg valami felvágotatt és kirakom a blokkot...


szóval az is "nagyon szép" gesztus. Ja és persze a kenyér meg felvágott felét én megeszem.


Mennyire normális, hát, neki normális. De nincs igaza. Plusz esetleg jó lenne tudni, anyukának mennyi pénze van otthon. de áh hát úgyis mind1, látszik hogy nem akarja, nem bántásból, de elég önző dolog a részéről.

2013. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!