Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért változtok ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért változtok ennyit és hogy kell kezelni titeket?

Figyelt kérdés
Úgy jöttem össze a párommal, hogy abban a hitben éltem: megütöttem a főnyereményt! Egy hónapig jóéjt sms-ekkel halmozott el, cipelte a táskáimat, nem dohányzott, nem bulizott, totál odavoltam érte. Ma meg flegmáskodik, mindenen összeveszünk, szerelmes sms-t se kaptam tőle már idejét sem tudom mióta. Hozzáteszem, bizonyos szinteken érthető, két éve vagyunk már együtt. Újabban elkezdett cigizni is, ami nem tudom miért, de elképzelhetetlenül zavar és tudja, hogy utálom, de juszt is csinálja. Szeretem, de nem tudom mit kezdjek vele

2013. okt. 19. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet azt érzi hogy te le sz*rod őt és csak azt várod hogy ő ezeket teljesítse de te semmit nem adsz neki. Most meg már elege van belőled mert rájött hogy semmit nem érsz.
2013. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rózsaszin ködtől nem láttál semmit. Eddig is ilyen volt, csak nem láttad. Az elején, még szerelmes volt mikor megszerzett, de a kenyér is addig finom míg meleg.
2013. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mert sokan elkövetik azt a hibát,hogy az elején nagyon tepernek..Utána meg visszavesznek a normálisba.
2013. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretgetem, néha írok neki egy-egy kedves üzenetet, vagy megveszem a kedvenc csokiját, ha épp a boltban járok, csak h feldobjam a napját, de mindemelett nem szólok semmit a "kanbulikra" sem, hagyom, hagy élje az életét... Nem tudom mit tehetnék még érte :)
2013. okt. 19. 22:20
 5/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 19. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem tudom mit kezdjek vele"

Beszélj vele és ereztesd,hogy fontos neked.

2013. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmúlt a szerelemköd, megérkezett az igazi énje.
2013. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, úgy van vele, mint a horgász, hogy ha a ponty már a szákban van, akkor minek etessem tovább :-)

Amúgy egymással kellene megbeszélnetek.

2013. okt. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először teperni kell a lányért, hogy minket válasszon. De ez nagyon megerőltető, sok energiát igényel, ezért visszaveszünk. Na meg az is igaz, hogy az idő múlásával arra is rájövünk, hogy a lányok nem olyan tökéletesek, mint eleinte tűntek.
2013. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!