Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rájuk buknak a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rájuk buknak a csajok?

Figyelt kérdés
Miért a bunkó, tudatlan kreténekre buknak a jól kinéző és rendes csajok is? Hadd illusztárljam két példával. Egyik ismerősöm a csajok szerint szívdöglesztően néz ki, de szegény annyira idióta, hogy még írni sem tud helyesen, műveletlen, mint az agyagos föld... Mégis minden csaj őt szeretné, és aztán ha megkapják, rinyálnak, mert megcsalja őket. Másik, egy ex-osztálytársam hosszú hajat növesztett, ne is mondjam, a fél suli belezúgott, mert "olyan ari", holott a srác egy tipikus hülyegyerek, aki csak az eszét játtsza. Gondolom, ez azért van, mert a hülyeséggel általában egy jó nagy adag önbizalom párosul, ami az esetlegesen műveltebb, normálisabb fiúknak előfordulhat, hogy nincs meg. És sok lány nem azt nézi, hogy mennyire okos a srác, hanem hogy mennyire ismert/"ari"/észjátszós/bulizós. Én azt vettem észre, minnél hülyébb valaki, annál jobb és több női vannak. Hol vannak már az olyan csajok, akik nem a külsőt nézik, hanem a belsőt, és nem zavarja őket, ha valakinek nincs két tonnna önbizalma? Mert ők mindenki mást, aki nem felel meg ennek a baromsági "etalonnak" lúzernek és/vagy töketlennek néznek.. Ti mit gondoltok? (tudom, lesz jópár ellenérv) 15/F
2009. nov. 13. 12:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
és a pasik miért csak a buta libakra buknak, akik csontsovanyak? :)
2009. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
akkor én kivétel vagyok :)
2009. nov. 13. 12:17
 3/25 A kérdező kommentje:
mert nálam inkább okos legyen a csaj mint szép (vagy legyen a kettő egyensúlyban, lényeg, hogy ne legyen plázacica)
2009. nov. 13. 12:18
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Idézet Ganxta Zolitól:


"ilyenek a nők, a szemeteket szeretik..."


És ez így is van. Szerintem ez olyan, mint a szarvasoknál, hogy a győztessel megy el a nőstény.. Nem azzal a szarvassal, aki csak legelgetni akar a patak parton...


:)

2009. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Ebben a korban még nem tudnak éretten gondolkozni, nem akarom ezt most kifejteni.

18-20 éves koruk körül meg ők lesznek azok, akik leginkább utálják az ilyen fiúkat és majd megszakadnak, hogy találjanak egy normálisat.

Gyerekek még, ezt is meg kell élniük.

2009. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez vonatkozik a 30-40 évesekre is... Tudok konkrét példákat a környezetemből.
2009. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ki kell ábrándítsalak, akármilyen is vagy, az önbizalom MINDEN! Akármilyen értékeid lehetnek, akármilyen szép is lehetsz, ha nincs hozzá önbizalmad, rohadt nehéz lesz nőt találnod. A nők egy dologra buknak: ha a férfinak van önbizalma, határozottsága, tartása.
2009. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Meg pénze és kocsija. Persze valami jobb fajta verda, szóval 15 éves dieselbe ne is gondolkodj.
2009. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
12:35 - nem hinném, hogy az önbizalom minden. most gondolj egy közel sem vonzó gyerekre, hiába van önbizalma, akkora, mint egy pulzáló afropénisz, nem fognak bukni rá.
2009. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
jo, h vannak még ilyen pasik. az én fiumnak sincs kocsija, és mégis jarok vele. szeretem a pénzt, nem arról van szó, de nem mastol varom. megkeresem magam, kapok zsebpénzt, stb. ne aggodj, vannak még olyan lanyok, csak lehet, h nem a diszkóban kellene keresgélni, hanem pl. könyvbemutatón, szinhazban, moziban, esetleg a könyvtárakban.. vagy nem tom :) első voltam.
2009. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!