Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar hogy Õt nem bantja a szakitas! Vagy ez csak alca?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tobb mint 2,5 evig voltam a baratommal, szakitottam vele, mert mas lanyokat fuzott velem parhuzamosan. Engem piszkosul megvisel a szakitas, baromira faj es hianyzik, de hallom vissza kozos ismerosoktol, hogy jol van stb egyaltalan meg se viseli. Szakitasnal se.konyorgott. ezek szerint ennyi volt? Meg igy is hogy en szakitottam nekem fog jobban fajni es o tovabb fuzogeti macàkat anelkul h meg se viseli ....? Vagy ez álca lenne csak? Vagy ilyen konnyen elfelejti ezt a hosszu egyutt toltott idot???

:( 21L

Koszonom elore is a valaszokat!


2013. okt. 24. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemhogy örülnél, amiért megszabadultál egy szemétládától.
2013. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet erre várt, csak nem mondta ki. Ha már más lányok után futott, nem is szeretett, ergó nem bánkódik.

Felejtsd el te is, kapcsolódj ki, legyél sokat társaságba, te se mutasd,hogy fáj!

2013. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha melletted ezerrel tűzögetett másokat, már nagyon leeshetne, hogy nem nagyon értékelt téged!!!

Ez van. Bunkó egy pasi, és nem zavartatta magát, hogy melletted kavarjon. Lépj túl!

Mellesleg az már nagyon rossz, hogy azt kérdezed "ezek szerint ennyi volt?" Persze, hogy ennyi volt! Most hogy szakítottál, már ne várd vissza, felejtsd el!

Találsz JOBBAT és ne hagyd, hogy máskor hülyére vegyenek! Tanulj a hibákból!

2013. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is léptem ki úgy kapcsolatból hogy inkább megkönnyebbültem, és nem viselt meg. Pedig majdnem 1 évig tartott.


A barátod már másfelé nézegetett, nyilván való, hogy nem szeretett, szóval miért kéne hogy megviselje?


Örülj, hogy megszabadultál tőle, és ismerkedj másokkal:)


27/N

2013. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!