Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőnek fiúbarátok - kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőnek fiúbarátok - kinek okoz ez gondot?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy gáz, de nem bírom elviselni, ha a barátnőmnek vannak fiúbarátai (nem fiúhaver, hanem közeli barát, akivel mondjuk össze is jár stb.). Régimódi családban nőttem fel, ahol ez nem szokás, és nem is tudom elképzelni, hogy ilyen nővel hosszabb távon legyek együtt. Kérdés: van esélyem találni ilyen nőt manapság szerintetek? 25/f
2009. nov. 13. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nagyon nem. kicsit legyél már modernebb. nem fog megcsalni a fiú barátjával csak azért mert össze járnak. neked csaj barátnőd nincs akivel szoktál beszélni vagy csak össze járni?
2009. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem a barátnőm 2 év után a "legjobb fiúbarátjával, akivel nincsen semmi, csak barátság" csalt meg. Úgyhogy én megértelek.
2009. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ez olyan, mintha a barátnőitől tiltanád el. Az nem zavar, ha lányokkal barátkozik? Mi van, ha mondjuk biszex a lány, és a barátnőivel nem csak összejárogat, hanem történik más is...? A kapcsolat alapja a bizalom, ha nem tudsz megbízni a barátnődben, inkább ne is járj senkivel!
2009. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja igen, a képhez hozzátartozik, hogy volt egy hároméves kapcsolatom, ahol folyamatosan csalt a barátnőm, nem is egy, hanem több fiúbarátjával, vegyesen... Így már talán érthető az aggodalmam. A mostani kapcsolatom emiatt fog tönkremenni, mert nem tudok nyugodt lenni, hiába hogy ő nem ilyen.:(
2009. nov. 13. 12:51
 5/15 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt tervezem, legalábbis addig, amíg nem tanulok meg újra bízni, legalább alapszinten, addig inkább nem is járok senkivel.
2009. nov. 13. 12:52
 6/15 A kérdező kommentje:
Lánybarátok nem zavarnak, akkor se ha biszexek, mert tudom, hogy ő nem az...
2009. nov. 13. 12:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Amíg engem szeret tőlem azt csinál amit akar. Igazából azt se hiszem, hogy ha még történne is valami az bármit is jelentene. Egy kapcsolat többről szól mint a testiség, így amíg más iránt semmiféle érzelme nincs addig nyugodt vagyok. (Nem mintha bármit is csinálna, bízunk egymásban)
2009. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Uez a problémám nekem is, csak h én lány vagyok és a barátomnak van 2 közeli lánybarátnője. Akiket utálok. Nem bírom elviselni a látványukat sem. Tudom h nincs köztük most semmi, bár lehet korábban volt csak én nem tudok róla. Nekem viszont nem lehetnek fiú barátaim, mert az már nem olyan szerinte....
2009. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom fiú...


ok: Sose bízz olyanban, aki 5 napig vérzik, és mégsem döglik meg. <----saját bőrömön tapasztaltam


HA valakivel olyan mély a (baráti) kapcsolatotok, akkor még olyankor sem fogod vele megcsalni a párod, ha nagyon ki vagy rá akadva... tehát nem menekülsz a karjaiba.


Javaslatom: Tartsd szemmel, és figyelj rá, de ne üldözd, és ne légy féltékeny... legalábbis ne mondd neki. És érd el, hogy ne is legyen rá okod, hogy féltékeny legyél... (:


Üdv: 16/L

2009. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nálam extrém eset volt. a volt barátnőmnek is sok fiúbarátja volt, és abba a baráti társaságba egyszer az expasija is bele került, és vajon mi történt? megcsalt vele... úgyhogy én is az expasija lettem, mert úgy kivágtam mint macskát szarni.
2009. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!