Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. Nem tudom kit válasszak és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt voltam az ex menyasszonyommal kicsivel röbb mint 3 évet de ezután, szakított velem mivel úgy volt külföldre költözik. Idén alig találkoztunk mivel én Pesti vagyok ő meg messze lakik tőlem és idén halt meg anyuja akit imádott mindennél jobban. Szakítás után, beszéltünk napi szinten mondtam neki megoldjuk stb de hajthatatlan volt.. Ekkor álltam,neki napi szinten inni és minden hétvégén bebaszni a mai napig.. Nem bírom már ki, hogy ne igyak mert, szarul érzem magam :/ Azóta, mondta, hogy megoldott már mondent szeret engem velem akar lenni csak én kellek neki és mindig hív, levelet is írt. Most, rá 2hónapra együtt vagyok egy másik lánnyal akit régóta ismerek ott hagytam miattam a suliját, átiratkozik és pár napja nálam lakik.. De nem tudom én se mivan.. Mindig az exemre gondolok arra mi volt.. A levelét olvasom. Én is hívom, hogy halljam a hangját stb.. Nem akarom, hogy mással legyen.. A jelenlegi barátnőmmel sincs gond jól néz ki meg minden jó csak nemtudom.. Nem akarom megbánni ezt a döntésemet.. Lelkiismeret furdalásom van és sírtam már miatta neki telóba is.. Pedig nem szoktam soha. Jelenlegi barátnőm meg már nálam lakik.. Vajon mi tévő legyek?


Én: 23f

Ex: 22l

Mostani barátnőm: 21l


Életkedvem sincs már :/


2013. okt. 26. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez aztán jó kis helyzet. Ha most az exedet választod, akkor nagyon csúnyán elbánsz egy másik lánnyal, ha meg megszakítod a kapcsolatot az ex-szel, akkor téged esz meg a fene...én ennek ellenére nem vágnám át az új barátnőt.
2013. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az újat zárd le, és vállald, hogy nem lett volna szabad igy belemenned egy másik kapcsolatba.Az újnak sosem fogod tudni megadni azt ami neki jár érzelmileg sem, és sok más helyzetben sem.
2013. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ezt a kérdést komolyan felteszed egy ilyen helyen,ahol senki nem ismeris a körülményeket se téged se a barátnőidet?.. Azt kell megnézned kivel vagy boldog. Ha megcsókolod a mostani barátnődet nézd meg mit érzel. és gondolj bele éreznél/érzel másik esetben. Döntsd el pénzzel,fej vagy írással. Nem hülyeség. az egyik oldalnak szurkolni fogysz h melyik legyen és azt kell választanod. Úgy tegyél hogy boldog légy,és ne a lelkiismeretfurdalás hajtson előre. Többet szerintem senki nem tud mondani :) Sok sikert!
2013. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Muszáj volt feltennem mert, nincs akivel megtudnám beszélni és beleörülök. Nem akarok senkinek sem fájdalmat okozni de már késő.. Az a sok közös csodálatos emlék.. Csak idén volt szar minden. Féltékenység, sose ért rám, aztán dobott. Így kerültem ebbe a helyzetbe. :(
2013. okt. 26. 11:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy megszakítok minden kapcsolatot az exxel és csak a rossz dolgokra gondolok.. :/ ha sikerül
2013. okt. 26. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az exedet akarod. A másik csajt dobd ki, de semmiképp ne tudja meg, hogy miért szakítasz vele.
2013. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!