Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Hogy döntsek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Kit válasszak? Hogy döntsek? A srác vagy a barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hát úgy van, hogy a legjobb barátnőm volt barátja járni akar velem. (de ők úgy jártak, hogy semmi puszi, semmi, ilyen távkapcsolat volt, mert másik városba laktak)

Na barátnőm aztm mondta, hogy őt nem érdekli (de szerintem megharagudna rám, meg ez bunkóság lenne a volt barátjával járni)

A srác meg annyira aranyos bevallom kicsit tetszik is, de nem szeretnék vele járni a barátnőm miatt. (és már 1 és fél éve próbálkozik nálam) és kaptam tőle sok mindent, és valószínűleg őt is bunkóság lenne lerázni ezek után.. (ő is azt mondja hogy nem baj ha nem járok vele, de akkor megharagszik, viszont én nem akarom elveszíteni, mert nagyon jóba vagyok veel)

Mit csináljak? :( segítsetek! köszi!


2013. szept. 29. 11:48
 1/5 Baccardi01 ***** válasza:

Én a helyedbe nem foglalkoznék ilyen téren a barátnőddel.

Az a fontos, hogy te érezd magad boldognak.

2013. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biszexuális vagy?
2013. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem csak nagyon fontosak a barátaim..
2013. szept. 29. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj!!

Haa ezt megkérdezted hogy melyiket válaszd akkor az a véleményem hogy nem kedveled annyira a srácot hogy legyen valami köztetek.. A barátnőd meg ha megharagszik akkor nem jogosan hiszen már nincsenek együtt!! Szóval ha kedveled a fiút (a kérdés után elgondolkozhatnál hogy tényleg kedveled-e..) akkor mitől tartasz?? :o

2013. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Soha, egyik bnommel sem tudnam megtenni, h az exevel osszejovok, akarmennyire is volt komolytalan a kapcsolatuk. SOHA. Velem egyszer tette meg egy egykori nagy bnom, azt hittem, h nem fog zavarni (nem mintha kerte volna az aldasomat, masoktol tudtam meg, h egyutt vannak), ideig-oraig tudtam toleralni a aolgot, de hamar ra kellett jonnom, hogy ez nekem faj, annak ellenere h egy jolmukodo parkapcsolatom volt.. En soha nem helyeznek pasit barat ele, mert a fiuk jonnek-mennek (foleg te meg eleg fiatal vagy, ha jol sejtem), de a baratsag (ha igaz), az allando.
2013. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!