Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki hogy tetszik vagy ne?

Figyelt kérdés
Már kb 1 hónapja beszélek vele MSN-en és nagyon megtetszett de nem merem neki elmondani.mert félek hogy elutasít. MSN-en nagyon jókat beszélgetünk de élőbe még nem taliztunk csak suliba.ő nem szokott rám írni mindíg én írok neki de azt mondja hogy nem zavarja hogy írok nyugodtan írjak neki.ez már jó jel ?de elhatároztam hogy elmondom neki hogy tetszik.szerintetek?18/L
2009. nov. 13. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj...szerintem nem kellene konkrétan kimondani azt h tetszik neked, mivel azt mondod h nem szokott rád írni, ebből gondolva h vagy félénk vagy nem igazán vagy az esete.Szóval szerintem "puhatolózz" egy kicsit, flörtölj vele, és ha úgy viszonyul a dologhoz, ahogy te szeretnéd, (ő is flörtöl, stb..) akkor szerintem kicsit később elmondhatod neki. Mert ha ő ezt nem viszonozza és letámadod azzal h tetszel neki, a barátságát is elvesztheted, így meg nem kell elárulni, csak ha már biztos h te is bejössz neki:) üdv
2009. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A valóban jó jel az lenne, ha Ő is írna rád...

Egy kicsit ne foglalkozz vele, ha zavarja, hogy nem írsz neki, akkor az már haladás...Utána lehet flörtölgetni!

2009. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah és azt elfelejtettem oda írni hogy ő kért róllam képet küldtem is meg ő is küldött képet lehet hogy ő felőle ez lett volna a "lépés" én felém.köszi a válaszokat
2009. nov. 13. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szija.Én hasonló helyzetben vagyok.Igaz én már csak 2-szer beszéltem a sráccal...Szerintem lány mindig kedves vele, a suliban kösznj rá...igaz a korodat nem tudom...de érdeklődhetsz nála h milyen lányok jönnek be neki...aztán ha ő is érdeklődik irántad, akkor a többi menni fog magátol, de ha nem lesz változás keresgélj másfelé.
2009. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!