Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időmbe lesz feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időmbe lesz feldolgozni a szakítást? Bővebben lent

Figyelt kérdés

szakításom története

17/f

az első szerelmem 2 évvel fiatalabb, azzal hagyott ott, hogy már nem érzi a szikrát.. 4 hónapot voltunk együtt, és olyan jó volt minden tökéletesen működött... mindennek tetejébe nagyapám is a napokban halt meg, és gyakorlatilag miután elmondtam ezt neki, másnap vége szakadt... ezelőtt egy héttel azt kérte hogy egy hétig ne találkozzunk, én nem tudtam mi lehet a baj, de megtettem neki, sejtettem hogy ebből baj lesz szinte tudtam... mikor hívtam vagy nem vette fel vagy nem nagyon tudott beleszólni.. mikor egy hét után (azelőtt egy napot sem bírtunk ki egymás nélkül) elmentem hozzájuk ő lejött adott egy fél puszit, majd leültünk a lépcsőre és 2-3 óra sírhatnékkal kevert nyögdécselés után (ekkor már biztos voltam benne) kimondtam, hogy ennek ezekszerint vége, azzal indokolta hogy nem tudja lekötni magát semmilyen téren, fogságban érzi magát... tegyük hozzá amíg együtt voltunk mikor hajnali 1-kor rájött a sírás felültem a motorra és megbőgettem a házuk előtt, akkor mikor nyaralni voltak 110km-re utánamentem motorral hogy meglepjem együtt voltunk egy napot a fürdőben, amikor a nagyszüleinél volt egy hétig (odavissza 130km) kétszer voltam nála, tegyük hozzá egy 50 köbcentis robogóval.. de neki elmúlt a szikra...


a lényege a kérdésemnek az lenne hogy mikorra fogom magam túltenni ezen, és hogyan könnyíthetném meg? ma még nem mozdultam ki a házból, egész nap bud spenceres filmeket néztem, és fél órán át semmi bajom, utána fél óra sírhatnék,majd kezdődik előről... ez tegnap volt, tudom hogy az első napok a legrosszabbak, de kb mikor leszek képes kimozdulni a házból, túllépni ezen? én még mindíg szeretem, és tudat alatt csak ő jár a fejemben... nincs egy rendes haverom akinek elpanaszolhatnám, a családnak meg van elég baja most... a zenehallgatás nekem annyria nem jött be, nem jártam eddig se bulizni csak motorozgattam... temessem magam a netes játékokba, (eddig nem játszottam) vagy szerelgessek? motorra nem merek ülni mert félek hogy hülyeséget csinálnék ha szembe jön egy nagyobb jármű... vagy írjak blogot? igyam le magam a sárga földig? nektek mi jött be a fájdalom ellen? és kb mennyi idő múlva leszek képes bármire is?

csak rátok számíthatok, kérlek segítsetek... köszi!


2013. okt. 26. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
hát azt csináld,ami leköt és ne foglalkozz semmivel mindenhez állj pozitívan aztán csak gyógyítja az idő:-
2013. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nincs ilyen h x idő múlva hopp túl leszel rajta. Attól függ mikor dolgozod fel magadnak. Emlékezz a jóra, vond le a kapcsolatból a tanulságot és ne vágyj vissza.
2013. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!