Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem kellet volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kellet volna ezt mondanom a páromnak?

Figyelt kérdés

Párom elvállalt egy alkalmi munkát egy olyan személynél akit én utálok. Egyszer csúnyán összevesztem vele és azóta nem beszélünk egymással.

Mondtam a páromnak, ha holnap elmegy hozzá és megcsinálja a munkát akkor többet haza se jöjjön. Èn nem akarom azt hallani, hogy én rá vagyok utalva annak a nőnek a pénzére.


2013. okt. 26. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Hat nem alltal sorba ketszer, amikor az eszt osztottak, vagy egyszer sem kerult rad a sor....
2013. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A nő kérte meg a párodat, hogy megcsinálja azt, amit?...

Tudja egyáltalán, hogy a párod?

2013. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, a nő kérte meg. Persze, hogy tudja, hogy a párom.
2013. okt. 26. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, nem, nem kellett volna ezt mondani a párodnak. Tudta egyébként, hogy utálod azt a nőt? Biztosan nem kell a pénz, ha a párod alkalmi munkát is elvállal vasárnap?
2013. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Inkább nem eszek de akkor se kell annak a nőnek a pénze.
2013. okt. 26. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor annak a nőnek eszébe sem jutott, hogy rászorultok a pénzére, szerintem csakis arra gondolt, hogy legyen kész, amiben segítenie kell a párodnak.

Neki különben sem kell rosszban lennie azzal, akivel te is. Esetleg féltékeny vagy? Szerintem nincs okod ezen problémázni, mondom ezt úgy, hogy én képes vagyok bármin kiakadni :)

2013. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jo, akkor te ne egyel, de a parod hagy dontse mar el, hogy menni akar e penzt keresni, vagy sem. Gondolom eleg nagyfiu mar. Te meg ne legyel buta, hisztis kislany.
2013. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még jó h dolgozik, gondolj már bele.. most mit számít az, h te kit szeretsz, meg kit nem, ez most szakmai kapcsolat.. omg..:S
2013. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a párod jobban is jár, ha hozzád már nem megy haza
2013. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, aki hirtelen kiakad akár ok nélkül, nem vagyok valami higgadt nő :) De ha munkáról van szó, akkor örüljetek, hogy van. Sok ember nagyon boldog lenne akár alkalmi munkákkal is, ezt nem szabad elfelejteni. Én utálom a párom főnökét! Nem alkalmi munkákat végez neki, hanem folyamatos, bejelentettet. Az embert ki nem állhatom, ezért nem látogatom páromat a munkahelyén, pedig megtehetném, mert olyan helyen dolgozik, vendéglátós. De nem megyek, mert nem bírok arra az emberre nézni és a főnöke szinte mindig ott van.

Szerintem, kicsit vagy nagyon féltékeny vagy! Én is voltam már, tudom, hogy nagyon rossz. De ha a párod nem csal meg és bízol benne, akkor teljesen felesleges ilyeneken veszekedni. Ha szereted, akkor szeresd és ne irányítsd. Tudom, könnyű mondani. De próbáld az ő szemével nézni: hétvégén is dolgozik, biztosan nincs kedve hozzá, de elvállalja, mert kell a pénz (gondolom)vagy mert ő nem utálja azt a nőt, de nem is szereti, csak semleges. Biztosan nem hiányzik neki, hogy még te is kiakadj rá. Mert ezzel csak eltaszítod magadtól, hiszen irányítgatni próbálod. Ezt a férfiak nem szeretik (illetve nem mindegyik), ne akard pórázon tartani. Próbálj elnézőbb lenni és kicsit befogni a szádat (bocsi a szóhasználatért). Friss még a kapcsolatotok? Próbálj alkalmazkodni. Hidd el, jobb, ha hallgatsz picit és gondolkozol, mielőtt bármit a fejéhez vágsz. Nekünk majdnem tönkrement a kapcsolatunk, mert hasonlóképpen viselkedtem, mint te. NE csináld! :)

2013. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!