Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ki szeretne menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ki szeretne menni Bangkok-ba mondellkedni 2 hónapra, mert állítólag nagyon jól fizet. Elmondaná valaki miből is áll az a "munka"?

Figyelt kérdés
Csak fényképezgetik vagy hozzá is nyúlnak? Ugye nem prosti meló?
2013. okt. 26. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
el fogják rabolni
2013. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kell hozzá szájmunka :D
2013. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ameoland ***** válasza:

egy ismerős Mallorcara ment ki hasonlóért. Egy részletet a postjából mutatok:

"...a verseny igazgatoja kihivott engem ide Mallorcara fototaborba. Eleg erdekes volt hogy tobb lany nem volt itt csak en de azt mondta kesobb jönnek. Csinaltunk par kepet egy 100 eves sony kameraval amik olyan szarok lettek hogy ha meglatom oket valahol egy jo ugyvedet fogadot es feljelentem. Mar itt gyanus volt hogy ez milyen fotós? Aztán eleg komolyan ram jott hogy ő azért hivott ki hogy azt kamuzzuk a szervezoknek meg a lanyoknak hogy itt is volt egy fototabor amit megnyertem azert vagyok ott a dontobe decemberben mivel nem voltam veleletek se Gorogbe se sehol. En mondtam hogy errol nem volt szó felejtsuk el. Ha meg ez se eleg folyamatosan eroszakoskodott hogy megnyeretteti velem a versenyt ha lefekszek vele. Sok orditozas utan mert elegge felhaboritott hogy nincs is fototabor nincs semmi csak lefekudni akart és mivel ő a versenyigazgato meg is nyertem volna a Miss Holidayt. Fenyegetozott hogy ezert mert nem csinálok semmit vele kifizetett velem mindent megol meg hasonlo...."


két esélyes egyébként a dolog. bár.. Bankokba nőként egy senki vagy,ha nem tévedek.

2013. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha vele mennél??
2013. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1/ nekem rendes munkám van, nem hagyom ott 2/ semmi kedvem kimenni az ázsiai alvilágba
2013. okt. 26. 16:23
 6/9 JohnTitor ***** válasza:
Thaiföld a prostitúció melegágya, szerinted csak fotózni megy ?
2013. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért megy olyan messzire? Európában is kereshet jól.. mellesleg nem ez lesz az, amiből majd meg fog élni..:S
2013. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen ugynokseg kuldte ki? En modellkedem, ugyhogy tudom melyek azok az ugynoksegek, akik tenyleg modellekkel foglalkoznak es nem prostikkal..
2013. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd nem akarja prostiként vagy donorként végezni, akkor nagyon-nagyon-nagyon utánanéz az ügynökségnek!


Thaiföld a hancúr és a szervkereskedelem fellegvára!

2013. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!