Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összes pasival összejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes pasival összejövök akinek tetszem és állítólag nem hozok önálló döntéseket. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, akivel már több éve nem beszéltem, sőt nem is nagyon ismerjük egymást, felkeresett és elkezdtünk levelezgetni. Kiderült, hogy tetszem neki. Régebben nekem is tetszett egy kicsit (és sejtettem, hogy én is neki), de nem gondoltam tovább a dolgokat mert akkor már volt barátom.


Most pedig nem tudom eldönteni, hogy akarok-e tőle valamit. Ha egy pasinak tetszem, akkor az imponál és részben ezért is jövök vele össze. Az eddigi kapcsolataimnál is úgy volt, hogy mindig engem választottak a fiúk és sose én őket. Most honnan tudjam, hogy tényleg akarok-e valamit ettől a sráctól vagy csak azért tetszik, mert imponál, hogy tetszem neki?


És ugye nem elég az egy kapcsolathoz, hogy tetsszen, hogy tetszem valakinek?


2013. szept. 27. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak azért gondolod ezt, mert mindegyik pasit aki kimutatta, hogy tetszel nekik, alkalmasnak találtad egy párkapcsolatra.


Hidd el nekem, olyan nincs, hogy csak azért jössz össze valakivel, mert imponál, hogy tetszel neki, azért nagyon sok más tényezőktől is függ, csak neked eddig pont úgy alakult, ahogy alakult és ezért hiszed azt, amit hiszel. Hülyén hangzik, de szerintem ennek örülnöd kéne, mint problémát csinálni belőle.

2013. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát mi honnan tudjuk mikell neked? ezt neked kell tudnod!
2013. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Tételezzük fel hogy a pasi helyett ételről beszélünk.


Ha feltálalok neked egy kiló szart, és aztmondom hogy az a valami a tányéron azt szeretné hogy megedd, annak jó vége lesz?


Márpedig ha az égvilágon mindenféle elvárás vagy kritikai alap nélkül mész bele párkapcsolatokba, akkor hasonló eredményeket fogsz kapni.

2013. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bebeszéled, biztos nem közömbösek neked ezek az emberek. Olyan időpontban találtak meg amikor neked kapcsolatra van szükséged. Jól érzed magad velük, mazohista gondolom nem vagy, szóval minden alap megvan hogy párkapcsolatba kezdj velük. De így ismeretlenül nem fogunk tudni véleményt mondani, talán ha összejönnél velem akkor utána igen :P.
2013. szept. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ebben a helyzetben voltam/vagyok.. :) Ennek a legnagyobb hátránya, hogy mostmár félek összejönni bárkivel is, mert rájövök később, hogy nem is tetszik, csak imponált, hogy tetszem neki. Aztán meg neki is, nekem is rossz... ://
2013. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!