Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért van velem a párom, mert állítólag csúnya, sose volt még barátnője és ezért megbecsül?

Figyelt kérdés
Elég csinos lány vagyok, eddig csak alfahimmekkel voltam, de mindig megcsaltak. Aztán 2 éve összejöttem egy elég csúnya fiúval, 30 éves már, de én vagyok neki az első. És nagyon oda van értem, mindent megtesz értem, szinte biztos vagyok benne, hogy nem fog megcsalni. Vajon köze lehet a külsőhöz, hogy így viselkedik?
2013. aug. 5. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy?
2013. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most téged komolyan az izgat miért hozza le neked a a csillagos eget a lábaid elé? örülj neki és becsüld meg, ha ez nem megy akkor valószínűleg te nem szereted úgy ahogy ő téged , és neked hiányoznak a "hűtlen alfák".
2013. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a barátodra ilyent írni, hogy csúnya.... Hát leszakad a pofám.
2013. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Azért van veled, mert nem tudja elhinni, hogy végre szép nővel van. Egyébként jellemző, miután a jóképű izmos alfahím kihasználta a másikat, rögtön keresni kell egy rondát hátha az nyújt egy kis szeretet. Vagyis ha nem csaltak volna meg akkor te még mindig az alfákkal lennél -_-
2013. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van szépérzéke, és azért még nem kéne a kérdezőt sértegetni, amiért olyan fiúkkal járt, akik tetszenek neki.

A csúnya fiúk és lányok is mind a szépek után sóvárognak...

2013. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj ha a saját pasidat lecsúnyázod, akkor ott ritka nagy problémák vannak nálad. Miért kell? Mert a tenyerén hordoz? Így nem éri meg. Csak tönkreteszed.


És amúgy igen. Pont azért van annyira odaérted, mert te szerinte végre "láttad" benne a szépet.

2013. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak alfahím létezik meg ronda mint a bűn kategória! Van egy olyan is hogy NORMÁLIS FÉRFI.

Szerintem te egyáltalán nem vagy csinos, ha csak egy elég csúnya fiúnak kellesz

2013. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!