Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudnátok ennyi miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátok ennyi miatt a párotokra?

Figyelt kérdés

Nagyon összetett és bonyolult az ügy. Az a lényeg, hogy a barátom eredetileg olasz, csak megtanult magyarul így tudunk komnunikálni. És van egy olasz csaj "haverja" aki nagyon rá van kattanva, nagyon megakarja szerezni de mi persze utáljuk egymást. De ők barátok.

És egyik este eljöttek az olasz haverjai, beleértve a csajt is, csak én meg egy ismerősöm volt magyar a társaságban, de ők olaszul beszélgettek. És állítólag az egyik haverja megkérdezte a barátomat, hogy ha én nem lennék neki, és a csaj összeakarna vele jönni, akkor mennyi idő után adná be a derekát. És a barátom azt mondta 10 másodperc. Erre mindenki rámnézett és elkezdtek röhögni, főleg az a csaj.

Ez kb 1 hónapja volt, azóta ugyanolyan a kapcsolatunk nagyon szeretjük egymást, viszont csak most tudtam ezt meg. Lenne okom mérges lenni? Csak olyan megalázónak éreztem hogy ott ültem és tudták hogy nem értem, ésúgy viccelődtek, ráadásul a csajjal szemben is megalázó mert nagyon rosszban vagyunk. Nagyon rosszul esett mikor hallottam. Bár abarátom még nem tudja hogy tudom. Mondjam el neki hogy többet ilyet ne csináljon, vagy csak szimplán poénkodtak? Utálja ha féltékenykedek, de akkor ez mi volt? :S

Bocsi ha hosszu lett.

20/L


2013. okt. 26. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem dobtad ki akkor? Vagy miért nem beszélted ezt meg vele?
2013. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a sztori igaz,akkor a feltekenyseged helytallo es valoszinuleg mar felesleges.
2013. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én ezt a fazont a helyedben, abban a szent pillanatban hagytam volna ott, ahogy a 10 mp-et kiejtette a száján.

Abban a pillanatban.

Egyáltalán azt nem értem, hogy te neked még egyáltalán bármilyen is van ez ügyben.

2013. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16:18 szerintem ertelmezd meg egyszer az egeszet...
2013. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Neki kellett volna előbb elmondani, nem nekünk..
2013. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De mikor ezt mondta én nem értettem semmit, nem tudok olaszul. Most ma reggel mondta el nekem az egyik haverja véletlenül aki akkor ott volt, mert ő is tud valamennyire magyarul.

Csak sokat veszekszek a barátommal így is a csaj miatt mert gyerekkori legjobb barátok, de nekem kicsit gyanúsak. És most ez így nagyon megütött mikor hallottam. Holnap fogok vele találkozni és nemtudom megéri-e veszekedni vele mert most am. ilyen rózaszínködös szerelmesek vagyunk meg egy hónapja volt . De De nem De nell

2013. okt. 26. 16:25
 7/12 anonim ***** válasza:
rózsaszin köd ide vagy oda, mondd el neki h tudod.
2013. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

*de nem mehetek el mellette szo nélkül.

Bocsi sz@r a telom :s

2013. okt. 26. 16:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy barom ő is meg a barátai is. Nem elég, hogy kihasználják, hogy nem tudsz olaszul, de még meg is aláznak.
2013. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"... az egyik haverja megkérdezte a barátomat, hogy ha én nem lennék neki..." A kulcsszó tehát a "ha nem lennék neki". Ahhoz meg már nyilván semmi közöd nem lenne, hogy kivel jön össze, ha nem lennétek együtt.
2013. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!