Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti mennyit költötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyit költötök a párotokra (nőre)? Milyen értékű ajándékkal szoktátok megajándékozni őt? (mióta vagytok együtt? )

Figyelt kérdés
Köszi előre is a választ
2013. aug. 7. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

az aztán kapcsolat lehet ahol költeni kell egy nőre :D

már bocsi én nő vagyok de egy kapcsolat nem abból áll, hogy a férfi költsön rám

2013. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szóval az étteremben te fizetsz?

Vagy születésnapodra puszit kapsz csak HM EGYES?

2013. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd ki menyit költ, te mennyit tudsz rászánni. És ha a párod venne neked, ő mennyit szánna rád.
2013. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szokták mondani: egy jó nő pénzbe kerül VAGY ÍGY VAGY ÚGY.

nekem nincs nőm szal nem tudok válaszolni,ugyanakkor ideböfögtem mert ettől függetlenül a valóságban élek mégha nem is kapcsolatban

2013. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok szerintem ahhoz, hogy egymársa költsenek már kell egy olyan szinten lennie a kapcsolatuknak amihez idő kell
2013. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bummer ***** válasza:

Ez nagyon általános kérdés. Ha arra gondolsz, hogy itt ott természetesnek veszed, hogy te fizetsz, vagy alkalmakra, esetleg meglepetésre veszel neki olyat amiről tudod, hogy szereti vagy vágyik rá, a lehetőségeidhez mérten alap.

De ezt nem lehet összegszerűsíteni. Meg partner függő. Van mikor párom azt mondja, hogy most már pedig ő hív meg erre arra, vagy ő fizet, vagy van mikor fifty-fifty. Változó, de anyagiakhoz mérten rendszeresen.

2013. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az exem vett 2-3 ruhát és párszor meghívott kajálni, azóta is azért tépi a haját, hogy hú de sok pénzt költött rám. Szerintem ez hülye.
2013. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!