Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek a fiú felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a fiú felé? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori, de megpróbálom leírni a lényeget.

Nos.. Szerelmes lettem egy srácba. Kétértelmű jeleket adott. Barátnőmnek mondta, hogy szép vagyok. Rákérdeztem, hogy mi van, azt mondta, hogy rajtam múlik a dolog. Mondta, hogy nem ismer még annyira, beszélgessünk, ne vágjunk rögtön a dolog közepébe. Ez volt augusztus elején. Találkozgattam vele(nem kettesben voltunk, hanem ott volt a baráti kör is), mindig adott arcrapuszit elköszönéskor. De volt olyan nap is, amikor konkrétan le sem sz*rt. Ez volt augusztus eleje-közepe fele. A hónap végén mondtam neki, hogy szeretem. Ő erre azt válaszolta , hogy összejönne velem, csak nemrég lett vége 4 éves kapcsolatának, nem menne neki. Elkezdődött a suli, kollégista lettem, nem tudtunk találkozni, facebookon meg nem tudunk annyira elbeszélgetni, ő sincs fent gyakran, én sem, így egy időre megszakadt a kapcsolat. 1 héttel ezelőtt egyszer csak rám írt, hogy jó lenne találkozni. Mondta, hogy voltak itt a városba, kimehettem volna(nem tudtam róla, hogy itt vannak. Úgy volt, hogy kedden jönnek, vártam rájuk, de nem érkeztek meg. De egyébként rendszeresen a közelben bandáznak.

Már teljesen össze vagyok zavarodva, nem értem a srácot. Mindig nekem kell ráírnom, de már szinte nem merek, mert attól félek, hogy az agyára megyek. Van egy érzésem, hogy csak szívat, de lehet, hogy csak bemesélem magamnak.:/ Szerintetek mit csináljak?


2013. okt. 26. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd. Várd meg, amíg ő lép.
2013. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, kicsit kusza lett a szöveg, csak így most minden összejött, és nem vagyok a toppon.
2013. okt. 26. 18:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy átb*szta már egy lány. Újra fel kell építeni a bizalmát. Valahogy meg kellene értetnem vele, hogy én nem használom ki. a Legutóbbi lépésére is 1,5 hónapot vártam. Meguntam, hogy mindig én írok neki, hogy én kezdeményezem a beszélgetéseket. Volt olyan nap is, mikor tök boldogan pattant ki a kocsiból, futott oda hozzám, fogta meg a kezem, és melegítette fel.
2013. okt. 26. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Csináld azt hogy ne foglalkozz vele, még mindig Te vagy a lány, ne Te hajts már rá, nem fog megbecsülni, "ő az erősebb" ő küzdjön érted

Elvileg neki kell megszerezni és megtartani téged, nem fordítva, legalább is ez annó így ment, ne változtassunk a világ jól megszokott dolgain

Annyira meg ne ess bele hogy ha nem keresed és ő sem, és "vége lesz mindennek" akkor ne zuhanj magadba mert fájni fog, és feleslegesen


Ha akar majd keres, és majd elhív, és majd megkérdezi, és majd tesz érte hogy az övé legyél

Ha nem akkor vége

Ha mindezt te teszed meg helyette, akkor úgy kihasznál ahogy csak tud, és miután lefeküdtél neki egyszer, vagy párszor, ott fog hagyni, Te pedig végig azon fogsz rágódni míg együtt vagytok, hogy vajon még szeret vagy nem, vagy csak addig amíg meg nem kap vagy mit is akar



Jajjj... ő a fiú Istenem, adj neki jeleket hogy Te is szereted, meg hogy tudja nem hajt hiába, már ha hajt, de ne Te csináld már azt ami az ő dolga


Ha modern világban élünk ha nem, ez így megy, neked legyen jó ne neki, Te vagy a lány, ő fiú bárhogy legyen majd kiheveri ha úgy alakul


F/21

2013. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Átbaszta egy lány, hát nabumm, ez elvileg augusztusban volt, ami már akár hogy is nézzük nem tegnapi dolog. Te pedig nem egy hete beszélgetsz vele, ha ennyi idő alatt nem építetted fel, és ő saját magát, akkor nem is akar tőled semmi komolyat, tudnia kéne hogy Te nem akarod átverni, legalább is ennyi idő után azért illene nem leálltalánosítani Téged is az előző szintjére


4#-es voltam


Jól felbosszantottál :D

2013. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mire várjon,még a srác lép?Eddig is várt,ez egy nagy nagy várakozás.Ennyi idő alatt már lépnie kellett volna a srácnak.Megmondtad neki kérdező,hogy szereted,innentől kezdve rajta áll vagy bukik a dolog.Akármennyire is nehéz,ne te keresd,most jönne ő.Ha jön.
2013. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!