Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit szokás/illik költeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szokás/illik költeni egy eljegyzési gyűrűre?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Le van sz_rva. :D Baromira nem az ára a lényeg, hanem maga a gyűrű, a vele járó "gesztus", elköteleződés... stb. Nekem inkább az a fontos, hogy a gyűrű tetsszen nekem. Azt gondolom, hogy a párom ismer annyira, hogy tudja, melyik tetszene nekem, és melyik nem.
2013. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem nincs konkrét összeg


pl én simán megelégedtem egy ezüst gyűrűvel

(utálom az aranyat)

szerintem olyan 6-7e lehetett

2013. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
az én vőlegényem 800.000-ret költött rá! :DDD nem mondta de kinyomoztam! :))
2013. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem az ár a lényeg, tök mindegy mennyibe kerül a lényeg az, amit jelképez.

L

2013. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én párom 60000ft-ot költött rá.
2013. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ezüst gyűrűt kaptam, mert nem szeretem az aranyat. Nekem sem az volt a lényeg h mennyit költ, hanem h tetszen, meg maga a gyűrű jelentése.
2013. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő se szereti az aranyat akkor lehet fehéraranyat is 30.000 Ft.-ért már lehet szépeket kapni. Függ attól is,hogy hogy állsz anyagilag, ha nincs sok pénzed tuti nem várja el,hogy drága legyen,viszont ha jobban állsz anyagilag akkor azért ne egy 5000 Ft-os ezüsttel lepd meg,ne tűnjön úgy hogy sajnáltad rá a pénzt
2013. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
Nem olcsó mulatság, már a legegyszerűbb darabok is 50k-ba kerülnek.
2013. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érték függő. Az öcsém pl orvosi acélt vett a menyasszonyának swarovski kővel (allergiás okok miatt). Mivel öcskös nem több száz ezret keres, így egy pár ezer forintosat vett, de a lány nagyon örült neki, lassan sor kerül a házasságra is. Ne egy ékszer határozza meg, pláne ne az ára egy kapcsolatot. Beszéltünk erről a párommal. Őszintén megmondtam neki, h igénylem az eljegyzési gyűrűt, de elég nekem egy sima, egyszerű köves ezüst gyűrű. A szándék a fontos, nem ez.
2013. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az ára a lényeg..

Arra kell szerintem figyelni,hogy olyat válassz,amiről pl tudod,hogy örülni fog.Én pl utálom a sárga aranyat meg az ezüstöt is,így nyilvánvaló volt,hogy fehérarany lesz,kis kövekkel.Szóval inkább az a lényeg,hogy a barátnőd ízlését vedd alapul.Átlagosan a környezetemben kb 50-100 ezer ft között költöttek gyűrűre.

Enyém 70 volt,véletlen tudtam meg:)

2013. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!